Ucuz Salt Lake City Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Salt Lake City Kalkışlı En Çok Uçuş Düzenlenen Ülkeler

Salt Lake City Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Salt Lake City Hakkında Bilgi

NÜFUS 193.744

Salt Lake City Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Salt Lake City Havalimanı

Salt Lake City Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Amerika Birleşik Devletleri’nin Utah eyaletinde yer alan ve aynı zamanda başkenti olan Salt Lake City, kuşkusuz ülkenin en çok ziyaret edilen yerlerinden de biri. ABD’nin önemli finans ve ticaret merkezleri arasında bulunan Salt Lake City’yi her yıl gezme amaçlı ziyaret eden binlerce turist de var. Şehirde başlıca gezilecek yerler, Tapınak Meydanı, Antelope Island State Park, Red Butte Garden – Arboretum, Hogle Zoo, Utah Ulusal Tarih Müzesi, Clark Planetaryumu, Beehive Evi, Kilise Tarihi Müzesi, The Leonardo, Discovery Gateway, Sugar House Park, Salt Lake City Halk Kütüphanesi, Utah Güzel Sanatlar Müzesi, Pioneer Log Cabin, Utah State Capitol, Özgürlük Parkı, Salt Lake Tabernacle, Social Hall Heritage Museum, Hotel Utah ve LDS Konferans Merkezi.

Salt Lake City’nin ana havalimanı olan Salt Lake Uluslararası Havalimanı, hem askeri hem de sivil havacılık hizmeti veriyor. Salt Lake City şehir merkezinin yaklaşık 6.4 km batısında konumlanan Salt Lake Havalimanı’na en çok uçuş seferi bulunan hava yolu firmaları, Southwest Airlines, American Airlines ve Alaska Airlines. Havalimanına direkt uçuş seferleri düzenleyen diğer hava yolu firmaları ise şöyle: Delta Air Lines, Delta Connection, JetBlue Airways, KLM, United Airlines, United Express, Frontier Airlines, American Eagle, Boutique Air, Air Canada ve Aeroméxico. Denver (Colorado), Los Angeles (Kaliforniya), Phoenix-Sky Harbour (Arizona), Atlanta (Georgia), Seattle/Tacoma (Washington), Las Vegas (Nevada) gibi şehirler üzerinden aktarmasız olarak ulaşabileceğiniz Salt Lake City Uluslararası Havalimanı, 2015 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 22 milyonu geçkin yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş. En ekonomik Salt Lake uçak bileti bulmak için aktarmalı uçuş seferlerinin fiyatlarını karşılaştırmanızda fayda var.

oBilet üzerinden kolaylıkla online rezervasyon ve bilet satın alma işleminizi gerçekleştirebilir ve hava yolu firmalarının tüm seferlerini tek sayfada görüntüleyerek bütçenize en uygun Salt Lake City uçak bileti bulabilirsiniz. Utah eyaletinin en önemli kenti olan Salt Lake City bir uçak bileti uzağınızda