Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Rio de Janeiro Uçak Bileti

1 Yolcu

Rio de Janeiro Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Rio de Janeiro Hakkında

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI06:00

HAVALİMANI SAYISI2

Rio de Janeiro Havalimanları

Galeao Antonio Carlos Jobim Havalimanı
Santos Dumont Havalimanı

Rio de Janeiro Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sao Paulo’dan sonra Brazilya’nın en büyük şehri Rio de Janeiro’dur. Rio de Janeiro denildiğinde akla hiç şüphesiz dünyanın en büyük karnavalı olan 'Rio Karnavalı' gelmektedir. Ünlü Maracanã Stadyumu ve Kurtarıcı İsa Heykeli bu şehirde bulunmaktadır. Rio de Janeiro’da Brazilya Reali (BRL) kullanılmaktadır ve resmi dil Portekizce’dir. Rio de Janeiro Portekizce’de ‘Ocak Irmağı’ anlamına gelmektedir. Corcovado Dağı, Kesmeşeker Dağı, Cristo Redentor (Kurtarıcı İsa Heykeli), Parque Enrique Lage (Enrique Lage Parkı), Rio de Janeiro Botanik Bahçeleri, Copacabana, Maracanã Stadyumu, Tijuca Ormanı, İmparatorluk Sarayı, Candelaria Kilisesi şehrin gezilmesi gereken noktalarının en başında gelenlerdir.

Galeao Antonio Carlos Jobim Uluslararası Havalimanı Rio şehir merkezinin 18 km kuzeyinde yerleşmiştir. Galeao Antonio Carlos Jobim Uluslararası Havalimanı’ndan Rio şehir merkezine ulaşımda otobüs, taksi, shuttle servisleri ve araç kiralama gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Royal Air Maroc, Emirates, Oceanair, Qatar Airways, Lufthansa, Air France, British Airways, Ethiopian Havayolları, Türk Hava Yolları, TAP Portugal, Pegasus Airlines ve daha birçok farklı firma ile birçok farklı aktarma noktasıyla İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Galeao Antonio Carlos Jobim Uluslararası Havalimanı’na seyahat edebilirsiniz.

Rio Karnavalı ile adını tüm dünyaya tanıtan şehir Rio de Janeiro’ya yapacağınız yolculuklarınızda tüm tarih bilgileri, tüm aktarma noktaları ve tüm seyahat süreleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere oBilet online uçak bileti satış platform üzerinden erişebilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 3 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Rio de Janeiro Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Rio de Janeiro Uçak Bileti Almak için Rio de Janeiro Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Rio de Janeiro Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Sao Paulo - Rio de Janeiro 691,51 TL
Paris - Rio de Janeiro 2.645,07 TL
İstanbul - Rio de Janeiro 2.806,42 TL
Kiev - Rio de Janeiro 5.490,47 TL
Adana - Rio de Janeiro 6.459,90 TL
Ankara - Rio de Janeiro 6.573,98 TL
Doha - Rio de Janeiro 7.002,72 TL
Lefkoşa - Rio de Janeiro 7.909,82 TL
İzmir - Rio de Janeiro 8.348,19 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar