Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Nizhniy Novgorod Uçak Bileti

1 Yolcu

Nizhniy Novgorod Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Nizhniy Novgorod Hakkında

ÜLKE Rusya

TELEFON KODU 7

NÜFUS1.257.000

PARA BİRİMİRUB

HAVALİMANI SAYISI1

Nizhniy Novgorod Havalimanları

Nizhny Novgorod Havalimanı

Nizhniy Novgorod Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Rusya’nın iki önemli ve turistik şehri olan St. Petersburg ve Moskova arasında mükemmel bir konuma sahip olan Nizhny Novgorod, bugüne dek turistler tarafından hak ettiği değeri görememiş olsa da zaman içerisinde ünlenmeye başladı. St. Petersburg’dan 108 km, Moskova’dan da 530 km uzaklıkta yer alan Nizhny Novgorod şehrinin tamamı 1992’de UNESCO’nun Dünya Mirası Sit Alanı listesine alındı. Yaklaşık 300 bin nüfuslu bu küçük şehir, tarihi alanları ve kültürel zenginlikleriyle ön plana çıkıyor. Geneline bozkır iklimin hakim olduğu Nizhny Novgorod’da kış ayları fazlasıyla soğuk, yazları da sıcaklık 20-27 santigrat derece arasında değişir. Nizhny Novgorod’da şehir içi ulaşım genellikle otobüs ve troleybüslerle sağlanıyor. Ayrıca taksi ve bisikletle ulaşım da sıklıkla tercih ediliyor. Nizhny Novgorod’da gerçekleşen en önemli festivaller, SADKO (Uluslararası Halk Sanatları ve Zanaatları Festivali – haziran), Caz Festivali (haziran), Alexander Nevsky Festivali (nisan), Kupala (temmuz), Gurme Festivali (kasım) ve Uluslararası Tiyatro Festivali (mart). Nizhny Novgorod’da başlıca gezilecek yerler, Switzerland Park, Nizhny Novgorod Kremlin, Limpopo, Nizhny Novgorod Teleferiği, Nijniy Novgorod Devlet Sanat Müzesi, Minin ve Pozharskiy Meydanı, Fotoğraf Müzesi, Valeri Çkalov Anıtı, Kvarki, Kavramsal Kule, Teknik Müzesi, Radyo Laboratuvarı, Domik Kashirina, Rozhdestvenskaya Street, Park of Culture and Rest, Çkalov Merdiveni, Minin ve Pozharskiy Anıtı, Madagaskar, Meryem Katedrali, Bringing Down The House, Spit of Nizhny Novgorod, Victory Park, Başmelek Katedrali, Milenyum Anıtı (Çariçe Büyük Katerina), Kremlin Kalesi, St Sophia (Aziz Sofya) Katedrali, Gorky Anıtı, Dolphinarium Atlantida, Zooloji Müzesi, Shcholokovskiy Khutor, Park Dubki ve Sverdlov Park.

Strigono Havalimanı ya da diğer bilinen adıyla Nizhny Novgorod Uluslararası Havalimanı, Nizhny Novgorod şehir merkezinin yaklaşık 14 km güneybatısında yer alan Avtozavodsky bölgesinde konumlanıyor. 23 Temmuz 1923 tarihinden beri sivil havacılık hizmeti veren Strigono Uluslararası Havalimanı, 2014 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 1 milyonu geçkin yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş. Strigono Uluslararası Havalimanı’na vardıktan sonra Nizhny Novgorod şehir merkezine en kısa sürede ulaşmak için 11 veya 20 numaralı otobüs ya da 29 numaralı matruşkaya (minibüs) binebilirsiniz. Daha hızlı bir ulaşım yöntemi tercih edecekseniz de havalimanından araç kiralayabilir ya da taksileri kullanabilirsiniz. 2 farklı yolcu terminaliyle hizmet veren Strigono Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmalarından bazıları, Pegasus Havayolları, AtlasGlobal, S7 Airlines, Royal Flight vb. Nizhny Novgorod uçak biletinizi aktarmasız almak isterseniz, Pegasus Havayolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı veya AtlasGlobal’in İstanbul Atatürk Havalimanı ve Antalya Havalimanı kalkışlı uçak seferlerine göz atabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Ural Airlines ve Royal Flight hava yolu firmalarının Antalya Havalimanı’ndan, Nordwind Airlines’ın ise Dalaman Havalimanı’ndan gerçekleştirdiği Strigono Havalimanı varışlı seferleri bulunuyor. Nizhny Novgorod uçak biletinizi aktarmasız alacaksanız daha uygun fiyatlı uçak bileti bulma imkanınız da var. Aktarmalı veya aktarmasız, tüm firmaların Nizhny Novgorod varışlı uçak biletlerine tek tıkla bakmak ve online biletinizi satın almak için oBilet’i ziyaret edebilirsiniz. Nizhny Novgorod ziyaretiniz öncesinde Rusya vizesi almanız gerektiğini unutmamalısınız.

En Çok Tercih Edilen Nizhniy Novgorod Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Nizhniy Novgorod Uçak Bileti Almak için Nizhniy Novgorod Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Nizhniy Novgorod Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Moskova - Nizhniy Novgorod 233,97 TL
St Petersburg - Nizhniy Novgorod 406,88 TL
Tiflis - Nizhniy Novgorod 966,89 TL
Taşkent - Nizhniy Novgorod 998,88 TL
Odessa - Nizhniy Novgorod 1.032,35 TL
Antalya - Nizhniy Novgorod 1.253,65 TL
İzmir - Nizhniy Novgorod 2.210,73 TL
Amman - Nizhniy Novgorod 2.653,75 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar