Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz New York Uçak Bileti

1 Yolcu

New York Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

New York Hakkında

TELEFON KODU 1

NÜFUS19.006.798

PARA BİRİMİUSD

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI07:00

HAVALİMANI SAYISI1

New York Havalimanları

New York Hakkında Bilmeniz Gerekenler

New York

Amerika Birleşik Devletlerinin en kalabalık şehri olan New York, dünyanın en büyük metropollerinden bir tanesidir. Doğal bir liman olan New York Limanı üzerinde kurulmuş, New York City şehri, the Bronx, Brooklyn, Manhattan, Queens, Staten Island bölgelerini içinde barındırmaktadır. Bir göçmen kenti olarak tanımlanan New York kentinin nüfusunu onlarca farklı etnik kökenden insan oluşturmaktadır, kentte İngilizce’nin yanı sıra, İspanyolca ve Çince yaygın olarak kullanılmaktadır. Dünyanın en büyük finans merkezi olarak gösterilen Wall Street Caddesi, şehri dünyanın en önemli finans merkezlerinden bir tanesi yapmaktadır. Finans merkezi olmanın dışında şehir, spor, medya, teknoloji, eğitim, eğlence, moda gibi alanlarda da çok önemli bir merkezdir. Broadway Caddesi çevresinde bulunan müzikal ve tiyatrolar, Metropolitan Sanat Müzesi, Modern Sanat Müzesi, Guggenheim Müzesi başta olmak üzere, onlarca kültür-sanat mekanına sahip olan New York kenti, bu alanda da dünyanın en gelişkin şehirlerinden bir tanesidir.

New York’un Queens bölgesinde yer alan ve ismini suikaste uğramış 35.Amerika Birleşik Devletleri başkanı, John F.Kennedy’den alan John F.Kennedy Uluslarası Havalimanı, dünyanın en kalabalık 16. Havalimanıdır. Yılda 60 milyona yakın misafire ev sahipliği yapan John F.Kennedy Uluslarası Havalimanı’nda başta American Airlines, Delta Air Lines, JetBlue Airways, Air Europa, Air China, Delta Connection, Norwegian Air Shuttle olmak üzere, onlarca havayolu şirketi, uçak seferleri yapmaktadır. Türkiye’den Türk Hava Yolları firması, İstanbul Atatürk Havalimanı-John F.Kennedy Havalimanı uçuşları yapmaktadır.Seferlerle ilgili ayrıntılı bilgi oBilet.com sitesinde mevcut bulunmakradır.

Dünyanın en gelişmiş, en kozmopolit şehirlerinden olan New York’u ziyaret etmek, Özgürlük Anıtı ile fotoğraf çekinmek, oBilet.com sayesinde oldukça kolay. Başta İstanbul-New York uçak sefeleri olmak üzere, şehre yönelen bir çok uçak seferine oBilet’ten ulaşabilirsiniz. Size en uygun ve ucuz New York uçak biletini oBilet aracılığıyla sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz. New York uçak biletiniz ile ilgili her konuda oBilet ekibi size 7/24 yardımcı olacaktır.

En Çok Tercih Edilen New York Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

New York Uçak Bileti Almak için New York Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası New York Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Houston - New York 1.332,96 TL
Bakü - New York 2.263,42 TL
Antalya - New York 2.792,03 TL
İstanbul - New York 2.876,74 TL
Ankara - New York 2.964,72 TL
Atina - New York 3.392,28 TL
İzmir - New York 3.409,91 TL
Kiev - New York 3.992,76 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar