Ucuz Little Rock Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Little Rock Hakkında Bilgi

NÜFUS 187.000

Little Rock Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ABD’deki Arkansas eyaletinin nüfus bakımından en kalabalık şehri olan Little Rock, Arkansas Nehri’nin de içinden geçtiği, doğal güzellikleri ve göz kamaştıran mimarileriyle ön plana çıkan harika bir şehir. Little Rock’ta başlıca gezilecek yerler, Pinnacle Dağı Eyalet Parkı, Magic Springs and Cyrstal Falls (Büyülü Kaplıcalar ve Kristal Şelaleleri), Clinton Presidential Center, Little Rock River Market District, Arkansas Tarih Müzesi, Arkansas Inland Denizcilik Müzesi, Eski Belediye Binası, Arkansas Eyaleti Meclis Binası, Wild River Country, Heifer Village, Arkansas Eyalet Arşivleri, U.S. Arsenal Binası, Plantation Tarım Müzesi, Central High Museum, Mosaic Templars Kültür Merkezi, Department of Arkansas Heritage, The Old Mill, T. R. Pugh Memorial Park, Julius Breckling Riverfront Park, Allsopp Park, Boyle Park ve Lake Willastein Park.

Little Rock şehrinin ve Arkansas eyaletinin ana havalimanı ola Clinton National Havalimanı, resmi olarak Bill and Hillary Clinton National Airport/Adams Field olarak biliniyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık eyaletlerinden biri olan Arkansas’ın Pulasky County bölgesindeki Little Rock şehrinde yer alan Clinton National Havalimanı, 1972 senesinden beri sivil havacılık hizmeti veriyor. 2009 senesinin istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 2 milyonu geçkin yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş olan Clinton National Havalimanı’ndan gerçekleşen uçuşların en popüler varış destinasyonları, Atlanta, Dallas, Chicago, Houston, St Louis, Charlotte, Denver, Las Vegas ve Phoenix. Clinton National Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmaları ise şöyle: Allegiant Air, American Eagle, Delta Air Lines, Delta Connection, Frontier Airlines, Southwest Airlines ve United Express. 2017 yılı güncel haliyle Clinton National Havalimanı’na direkt uçuş gerçekleştiren yerli hava yolu şirketi olmadığı için Little Rock uçak biletinizi bir ABD şehri üzerinden aktarmalı almalısınız.

Clinton National Havalimanı varışlı tüm uçuşları görüntüleyerek fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz oBilet üzerinden aynı zamanda Little Rock uçak biletinizi de online olarak satın alabilirsiniz. Little Rock ziyaretiniz öncesinde Ankara ya da İstanbul’daki Amerika Birleşik Devletleri konsolosluğuna giderek vize başvurusunda bulunmayı unutmayın.