Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Düseldorf Uçak Bileti

1 Yolcu

Düseldorf Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Düseldorf Hakkında

TELEFON KODU 49

NÜFUS598.786

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Düseldorf Havalimanları

Düsseldorf Havalimanı

Düseldorf Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düsseldorf Köln şehrinin kuzeyinde bulunmaktadır, Köln’ün ortasından geçen Ren Nehri Düsseldorf kentinin kıyısından geçmektedir. Kente adını veren ise Düssel Deresi’dir. Düsseldorf’un Almanya için belki de en önemli özelliği fuar ve moda kenti olmasıdır. Almanya’nın en büyük sanayi kenti olan Köln ile olan yakınlığı Düsseldorf’taki sanayi fuarlarının cazibesini arttırmaktadır. Ayrıca kent merkezinde yer alan meyhane ve birahaneleri ile ünlü kentte bulunan Altstadt Semti Dünya’nın en uzun barı diye anılmaktadır. Klasik arabaların sergilendiği ve satıldığı Classic Remise Dusseldorf, Ren Nehri kenarında yürüyüş yapıp dinlenebileceğiniz Rheinuferpromenade, hem gezip hem alışveriş yapabileceğiniz Königsallee, şehre yukardan bakabileceğiniz Rhine Tower (Rheinturm) ve göz alıcı mimarisiyle MedienHafen Düsseldorf denindiğinle akla ilk gelen mekanlardır.

Ticari önemi sahip kentin ulaşım ağı hayli gelişkindir. Havayolu ulaşımı ise Düsseldorf Uluslararası Havalimanı ile sağlanmaktadır. Düsseldorf Uluslararası Havalimanı şehir merkezine sadece 6 km uzaklıktadır. Havaalanında 15 dakikada bir kalkan trenler ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Düsseldorf’a uçuşu bulunan havayolu firmaları Türk Hava Yolları, Sun Express, Atlas Global, Ukraine International Havayolları, Serbian Havayolları, Air France, Aeroflot Russian Havayolları, KLM, Aegean Havayolları, British Airways, Lufthansa, Emirates, Etihad Airways’tir. Tüm havayolu firmaları ile ilgili daha detaylı içeriğe oBilet.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Modasıyla ve fuarlarıyla ünlenmiş kent Düsseldorf’a yapacağınız yolculuğunuzda en ucuz Düsseldorf uçak bileti için tercihiniz oBilet olsun. oBilet kalitesiyle en uygun Düsseldorf uçak biletini satın alabilir ve huzurla seyahat edebilirsiniz. Aklınıza takılan her şey için oBilet Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Düseldorf Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Düseldorf Uçak Bileti Almak için Düseldorf Havayolu Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Düseldorf Uçak Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
İstanbul - Düseldorf 172,00 TL
İzmir - Düseldorf 207,00 TL
Ankara - Düseldorf 245,00 TL
Gaziantep - Düseldorf 250,00 TL
Adana - Düseldorf 252,00 TL
Kayseri - Düseldorf 256,58 TL
Trabzon - Düseldorf 273,00 TL
Antalya - Düseldorf 284,00 TL
Ordu - Düseldorf 299,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar