Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Astana Uçak Bileti

1 Yolcu

Astana Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Astana Hakkında

NÜFUS814.435

PARA BİRİMİKZT

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI03:00

HAVALİMANI SAYISI1

Astana Havalimanları

Astana Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kazakistan'ın başkenti Astana Kazakça'da "başkent" anlamına gelmektedir. 600.000 nüfuslu şehir ülkenin ikinci en büyük şehridir. İnsanların güney kesiminde yığılmasını önlemek için 1998 yılında başkent ülkenin orta kesimindeki Astana şehrine taşınmıştır. Kentin simgesi Astana-Bayterek Anıtı, 97 metre yükseklikteki gözlemevi sayesinde kenti kuş bakışı görmek mümkündür. Kazakistan’ın para birimi Kazak Tengesi’dir. Kazakistan resmi dili Kazakça’dır. Orta Asya’nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezi olarak bilinen Han Çadırı (Khan Shatyr) müteahhitliğini Türklerin yaptığı ve Astana’da görülmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Akorda- Presidental Palace, Barış ve Hoşgörü Piramidi, Nur Astana Camii, Hz, Sultan Camii, Bağımsızlık Sarayı, Duman Center Astana’da gezilecek yerlerin başlıcalarıdır.

Astana’nın uluslararası hava trafiğinde önemli rol üstlenen Astana Havalimanı Astana şehir merkezinden 14 km uzaklıktadır. Ukraine International Havayolları, LOT Polish Havayolları, Scat Air, Aaeroflot Russian Havayolları, Onur Air, Azerbaijan Havayolları, Air Astana, Türk Hava Yolları ve oBilet.com internet adresinden bulabileceğiniz birçok firma Astana uçak bileti satışı yapmaktadır. Zengin firma seçenekleri arasından Air Astana ve Türk Hava Yolları ise İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan aktarma yapmadan 5 saat sürecek bir yolculukla Astana Havalimanı’na ulaşım imkanı sunmaktadır.

Kazakistan’ın başkenti Astana’ya yapacağınız seyahatlerinizde aktarmalı- aktarmasız Astana uçak bileti tercihleriyle oBilet.com online uçak bileti satış platformundan tüm seferleri liste haline getirebilir, size en uygun Astana uçak biletinin sahibi olabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 3 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Astana Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Astana Uçak Bileti Almak için Astana Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Astana Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Bakü - Astana 1.463,76 TL
Tiflis - Astana 1.529,46 TL
İzmir - Astana 1.680,79 TL
Bişkek - Astana 1.691,41 TL
Batum (Gürcistan) - Astana 2.156,19 TL
Kişinev - Astana 2.193,72 TL
Antalya - Astana 2.259,73 TL
Ankara - Astana 2.598,72 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar