Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Vivalines Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

Vivalines

FİRMA DURUMUSatışa Açık

TOPLAMDA 5 Durak SAYISI

GENEL MERKEZ İstanbul

KURULUŞ TARİHİ 2017

KURUCU Bülent İpek - Mehmet Demir

FİRMA PUANI 4,7 / 5 Son 30 Gün: 47 OY Toplam:216 OY Nasıl Oy Veriliyor?

Vivalines

Vivalines 2017 yılında otobüsçülüğün tüm kurallarını değiştirmek için geliyor. 2017 yılının başında İstanbul - Ankara ve Ankara - İstanbul arası hizmet vermeye başlayan Vivalines, diğer firmalardan hizmetleri aracılığı ile bir adım öne çıkıyor. Normal bir otobüsün 1,5 katı geniş koltuk aralıkları, sıcak yemek servisi, seyahat sırasında kullanımınız için dağıtılan özel seyahat kitleri ve daha bir çok yeniliği bünyesinde bulunduran uçakbüs araçları, alıştığınız otobüs seyahatlerinin ötesinde bir deneyim yaşamanıza olanak sağlıyor. Yolculuk sırasında dağıtılan tabletler, kapınıza kadar size bırakacak VIP transfer hizmeti ve Esenler'den çıkıp molasız 5 saat 15 dakikada Ankara'da olma keyfi. Tüm bu benzersiz hizmetleri ve yolculuğunuzu güzelleştirecek uçakbüs araçları sayesinde Vivalines vazgeçilmez tercihiniz olmak için geliyor.

Vivalines Tanıtım Videosu

Vivalines - Bitmesini istemeyeceğiniz yolculuk

Vivalines Firmasının En Popüler 8 Rotası

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 15 Rota

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde oBilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Vivalines Firmasının En Sık Gittiği 5 Otogar

Vivalines Firması İçin Yolcularımızın Son Yorumları

Vivalines En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vivalines Otobüs Firmasının Seferleri ve Fiyatları Burada. Vivalines Otobüs Biletlerini, Bilet Fiyatlarını ve Otobüs Saatlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Bodrum - İzmir 40,00 TL
İzmir - Bodrum 40,00 TL
İstanbul - Ankara 65,00 TL
Ankara - İstanbul 65,00 TL
İstanbul - İzmir 95,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar