Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Çankırı Özlem Seyahat Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Çankırı Özlem Seyahat

FİRMA DURUMUSatışa Açık

TOPLAMDA 4 Durak SAYISI

GENEL MERKEZ Çankırı

KURULUŞ TARİHİ 1950

KURUCU Hasan Aslan

FİRMA PUANI 4,5 / 5 Son 30 Gün: 23 OY Toplam:25 OY Nasıl Oy Veriliyor?

Çankırı Özlem Seyahat Hakkında

Çankırı Özlem, bir Aslan Kardeşler Ltd. Şti. kuruluşudur. Bir aile şirketi olan Aslan Kardeşler Ltd. Şti, Hasan Aslan tarafından kurulmuş olup, 1950 yılından beri özellikle akaryakıt ve nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir. 1994 senesine gelindiğinde, şirket yöneticilerimiz tarafından Çankırı’nın yeni bir otobüs firmasına olan özlemi tespit edilmiş, bu konudaki eksikliğin giderilebilmesi amacıyla Çankırı Özlem kurulmuştur. Şirket, Hasan Aslan’ın 3 oğlu olan Yusuf Aslan, Mehmet Aslan ve Mustafa Aslan tarafından yönetilmektedir. Ancak, kardeşlerden Mehmet Aslan 2000 yılında vefat etmiştir. 2010 yılı sonu itibariyle tamamı kendisine ait 12 adet otobüsü bulunan Çankırı Özlem, Çankırı'nın genişleyen ve büyüyen yapısı ile artan yolcu taşıma talebini karşılayabilmek amacıyla yatırımlarına devam etmektedir. ilklere imza atma konusunda lider olan Çankırı Özlem, 2+1 yerleşim düzenindeki otobüsleri ilk defa Çankırı'da hizmete sunmanın haklı gururunu taşımaktadır. 2+1 yerleşim düzenine sahip 2016 model 3 adet 'sıfır' otobüs 14 Nisan 2016 tarihinde ilk seferine çıkmıştır.

Çankırı Özlem Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız.

Çankırı Özlem Seyahat Şubeleri, Telefon Numaraları ve Adres Bilgileri

Çankırı Özlem Seyahat Firmasının En Sık Gittiği 4 Otogar

Çankırı Özlem Seyahat Firması İçin Yolcularımızın Son Yorumları

Çankırı Özlem Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çankırı Özlem Seyahat Otobüs Firmasının Seferleri ve Fiyatları Burada. Çankırı Özlem Seyahat Otobüs Biletlerini, Bilet Fiyatlarını ve Otobüs Saatlerini Karşılaştırmak için obilet.com!
Rota Fiyat
Çankırı - Ankara 30,00 TL
Ankara - Çankırı 30,00 TL
İstanbul - Çankırı 90,00 TL
Çankırı - İstanbul 90,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar