Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Kurşunlu Otobüs Bileti

Bugün Yarın
OTOBÜS BİLETİ BUL

Kurşunlu Hakkında Bilgi

NÜFUS 8.178

YÜZ ÖLÇÜMÜ 609km2

İLÇankırı

TELEFON KODU 0 376

PLAKA KODU 18

OTOGAR SAYISI 1

Kurşunlu Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Kurşunlu, Çankırı’nın ilçelerinden bir tanesidir. Küçük olmasına rağmen içinde pek çok güzellik saklamaktadır. Obilet.com üzerinden Kurşunlu otobüs bileti satın alıp bu güzellikleri keşfedebilirsiniz.

Kurşunlu otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak Kurşunlu otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Kurşunlu’da nereler gezilir?

Karaköprü, Kurşunlu Hamamı, Kurşunlu Kaya Mezarları, Eski Camii, Pazar Kilise Camisi ve çeşme mutlaka görülmesi gereken tarihi yapılardır. Bunun dışında şifalı olduğu bilinen Acı Su ve Çavundur Hamamı gidip arınabileceğiniz doğal bölgelerdir.

Kurşunlu’da ne yenir?

Çankırı mutfağına özgü lezzetlerden tadabilirsiniz. Etli hamur, tarhana çorbası, gözleme, keşkek, çalma, çekme helvası gibi yemeklerinden yemeden dönmeyin.

Kurşunlu’da nerede kalınır?

İlçede konaklama yapabileceğiniz birkaç adet tesis bulunmaktadır. Öğretmenevinde ya da küçük otellerden birinde konaklayabilirsiniz.

Kurşunlu, şifalı suları ve tarihi yapılarıyla görülmesi gereken bir ilçedir. Obilet.com üzerinden biletinizi alıp yola çıkabilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar