Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Fındıklı Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 16.163

YÜZ ÖLÇÜMÜ 383km2

İLArtvin

TELEFON KODU 0 466

PLAKA KODU 08

OTOGAR SAYISI 1

Fındıklı Otobüs Seferleri En Çok Tercih Edilen 4 Otobüs Firması

Fındıklı Otogarları

Fındıklı Otogarı 53700 Fındıklı/Rize

Fındıklı Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Fındıklı, Rize’nin sahil kıyısında bulunan ilçelerinden biridir. Ardeşen ile Arhavi arasında bulunan bu ilçede Rize’nin yöresel yönünü görebilirsiniz. Obilet.com üzerinden Fındıklı otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Fındıklı otobüs seferleri yapan firmaların tamamı yerel kökenli seyahat firmalarıdır. Bu firmaların tamamını ayrıntılı bir şekilde obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Fındıklı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Fındıklı’da nereler gezilir?

Fındıklı küçük bir yerdir ve Rize’nin her yeri gibi yeşil bir yerdir. Ama bunun yanı sıra, görmeniz gereken tarihi yapılar da bulunmaktadır. Merkez Camisi, Çağlayan Mustafa Hacaloğlu Evi, Hurşit Bey Evi, Meyveli Köyü Camisi ve Çağlayan Köprüsü görülecek yapılar listesinde bulunmaktadır.

Fındıklı’da ne yenir?

Karadeniz mutfağına ait olan tüm lezzetlerin tadına varabilirsiniz. Ama özellikle karalahana sarması, lahana kavurması, lahana diblesi, harhaşi, lahana çorbası ve lahana turşusu gibi yöresel yemeklerini mutlaka yemelisiniz.

Fındıklı’da nerede kalınır?

Fındıklı’da her bütçeye ve imkana uygun konaklama tesisleri bulunmaktadır. Kendinize en uygun olanını seçip konaklayabilirsiniz.

Fındıklı, Rize’ye gittiğinizde uğrayıp şehrin farklı bir yönünü ve kültürünü görebileceğiniz bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine göz atıp biletinizi satın alabilirsiniz.

Fındıklı Merkezli Aktif Otobüs Firmaları

En Çok Tercih Edilen Fındıklı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Fındıklı Otobüs Bileti Almak için Fındıklı Otobüs Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Fındıklı Otobüs Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Trabzon - Fındıklı 15,00 TL
Arsin - Fındıklı 15,00 TL
Giresun - Fındıklı 30,00 TL
Samsun - Fındıklı 35,00 TL
Ordu - Fındıklı 35,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar