Bor Otobüs Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Komisyon Yok, Ücretsiz
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
İki Dakikada
Biletini Al
İptal Edilen Bilete
Kesintisiz İade

Bor Hakkında Bilgi

NÜFUS 61.145
YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.522 km²
İL Niğde
TELEFON KODU 0 388
PLAKA KODU 51
OTOGAR SAYISI 1

Bor Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Herkesin aşina olduğu bir söyleyişin içinde adı geçen Bor, Niğde’nin bir ilçesidir. Yerleşim yeri olarak kullanılması çok eski tarihlere dayanır. Bu yüzden Bor’da da tarihi izler fazlasıyla bulunmaktadır. Görmek isterseniz, obilet.com üzerinden Bor otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Bor otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görebilir, aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Bunun sonucunda kendinize en uygun olan firmadan Bor otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Bor’da nereler gezilir?

Bor’da gezilmesi gereken tek ve en önemli yer, Kemerhisar-Tyana Antik Kenti’dir. M.Ö. 5-6 bin yıllarına kadar uzanan bir geçmişi bulunmaktadır. Hititler ve Romalılar burada yaşamışlardır. Jüpiter Tapınağı, kutsal yol, su kemerleri, Roma havuzu gibi kalıntılar bulunmaktadır.

Bor’da ne yenir?

Koyun, tavuk ya da hindi etinden yapılan arabaşı, buranın en lezzetli yöresel yemeğidir.

Bor’da nerede kalınır?

Bor küçük bir yer olduğu için konaklama imkanları kısıtlıdır. Kalabileceğiniz tek yer, öğretmenevidir.

Bor, Niğde’ye geldiğiniz zaman Tyana Antik Kenti’ni görmek için ziyaret etmeniz gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs seferlerine bakıp otobüs bileti satın alabilirsiniz.

)

Bor Otogarları

Bor Otogarı 51700 Bor/Niğde


Bor Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız

Bor Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

* Gösterilen bilet fiyatları son 7 gün içerisinde obilet.com’dan alınan en uygun fiyatlı biletin fiyatıdır. Güncel bilet fiyatları için lütfen yukarıdan sorgulama yapınız