Otobüs Bileti Kampanyaları

obilet'te Komisyon Yok!
İptal edilen bilete Kesintisiz iade
En Güvenli Ödeme
Hediye İnternet Kampanyası

Hediye İnternet Kampanyası

Bitti
obilet.com'dan art arda iki kez bilet al, internet paketi kazan!

Kullanım Şartları

-Kampanyaya yalnızca Turkcell , Vodafone, Türk Telekom aboneleri katılabilir.

-Hediyeler, üye olmuş ve üye girişi yapmış kullanıcılar için tanımlanacaktır. Üye girişi yapıp bir hafta içerisinde iki kez otobüs veya uçak bileti satın alan üyelerimize, Turkcell veya Telekom operatörlerinde geçerli olmak üzere günlük 100mb data paketi hakkı kazanacaktır.

-Üyelerimizin bundan sonraki her iki satın almaları sonrasında günlük 100mb data paketi hakkı kazanacaktır.

-Üyeler koşulları sağladıkları durumlarda, telefon numaralarını sisteme gerekli kısımdan girmek koşuluyla data paketlerini Turkcell, Vodafone ve Telekom hatlarına yükleyebileceklerdir.

-Data paketleri arda arda yapılan satın almalardan, sefer tarihi uzak olan otobüs veya uçak seferi sırasında hatlarına yüklenecektir ve hediyenin yüklendiği kısa mesaj ile müşterinin kampanya kapsamında yükleme talep ettiği numaraya bildirilecektir.

-Hediyeler mesajda belirtilen süre içerisinde geçerli olacaktır. Operatörlerin sistem yoğunluğu sebebiyle hediye yüklemelerinde 48 saati aşma hakkı saklıdır

.-Bilgilendirme mesajları ücretsiz olacaktır. Kazanılan günlük internet paketi yurt içi internet bağlantılarında, yüklendiği bilgisi verildikten sonra 24 saat içerisinde geçerlidir, ve yur dışı internet bağlantılarında geçerli değildir.

-Data paketi yüklemeye hak kazandıktan sonra eğer alınan biletlerden en az bir tanesi iptal edilirse, üye data paketi hakkını kaybedecektir.

-Hediye yüklemelerine dair gelecek olan kısa mesajlarda belirtilen süre sonunda kullanılmayan hediyeler bu sürenin sonunda geçerliliğini yitirecektir. Katılımcılar günlük internet paketlerinin nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez, satamaz ve hibe edemez.

-Kampanya kapsamında kazanılan günlük internet paketi aboneler arasında transfer edilemez. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyası ile başka bir operatöre taşınması durumlarında yüklemesi yapılan günlük internet paketleri geçerliliğini yitirecektir

- Kazanılan günlük hediyelerle yapılabilecek maksimum internet kullanım süresini aştıktan sonra müşteri kendi tarifesi üzerinden, tarifesi yoksa operatörünün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder.

-Kazanılan günlük internet paketleri operatörlerin içerik sağlayıcılarının ya da cepten içerik/abonelik servislerinin kullanımında geçerli değildir. Operatörler kampanyayı 1 (bir) gün önceden kısa mesaj ile bildirimde bulunmak kaydıyla geçici sürelerle durdurabilir.

-“Bilgilendirme mesajı”nın aboneden kaynaklanan herhangi bir sebeple aboneye ulaşmamış olması süreyi etkilemez. Data paketinin kullanılabilmesi için hediye yüklenen hattın ve kullanılan cihazın internet ayarların yapılmış olması gerekmektedir.

-OBİLET internet bağlantısı için gerekli akıllı cihaz temini konusunda sorumlu değildir. Müşterilerin OBİLET satış kanallarında kampanyaya katılım için bildirdikleri cep telefonu numaralarının doğruluğunun sorumluluğu müşterilere aittir.

-Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaştırılamaması durumunda sorumluluk müşteriye aittir. Kampanyaya katılım için bildirilen bilgilerin hatalı, eksik ya da yanlış olmasından kaynaklı OBİLET'in maruz kalacağı tüm yasal yükümlülükleri katılımcılara yansıtma hakkı saklıdır.

-Turkcell ön ödemeli aboneler kalan aylık data miktarlarını öğrenmek için *123*36#’i ücretsiz arayabilirler. Turkcell faturalı aboneler sorgulama yapamamaktadır.

-OBİLET'in kampanya koşulları, kampanyaya dahil bölgeler, kampanya süresi, stok adetleri ve kampanya hediyelerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanyaya katılan herkes bu kuralları aynen kabul etmiş sayılır.

-Dolaylı yollardan oBilet üzerinden bilet satışı yapan üye bayi, acenta vb. kuruluşlar bu kampanyadan hak iddia edemez.