Otel Kampanyaları

Kolay İptal
Sıfır Komisyon
TikTok Dans Yarışması

TikTok Dans Yarışması

Bitti
21 Eylül-27 Eylül tarihleri arasında obilet TikTok hesabında dans dolu bir yarışma başlıyor!
TikTok hesabımızda düzenlenecek Branded Hashtag Challenge Dans Yarışmamıza katılan 1 kişi iPhone 13 Pro, 10 kişi 5000 TL değerinde seyahat çeki kazanacak. Ayrıca meydan okumaya katılan ve dans video'sunu paylaşan herkese 100 TL değerinde uçak bileti kuponu Obilet'ten hediye!

Tek yapman gereken Obilet dans videonu #obiletledanset Hashtag'i ve "O o o Obilet" jingle'ı ile kendi TikTok hesabında paylaşman!

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Kullanıcının obilet.com TikTok hesabını takip etmesi gerekmektedir.

21.09.2022 (Saat:00.01)-27.09.2022 (Saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde www.tiktok.com(ücretsiz) internet sitesine kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak @obilet.com hesabını takip edip, hesapta yayınlanacak 22 saniyelik özel dans koreografisine bağlı ve koreografiyi tamamlayıcı olarak oluşturulmuş kendi dans videosunu paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır.

Paylaşımlar dans yeteneği, kareografiye uygunluk, yaratıcılık, farklılık kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek ve 1. iPhone 13 Pro, takip eden 10 kişi 5000 TL değerinde OBilet Seyahat çeki (Seyahat çekleri 31.01.2023 tarihine kadar obilet.com web sitesinden yapılacak bilet alışverişlerinde geçerlidir. Talihliden başkası tarafından kullanılamaz, nakde çevrilemez) kazanacaktır.

Kendi dans videonuz dışındaki içerikler yarışma kapsamına alınmayacaktır.

Yarışmada dereceye giren 1. kişiye iPhone 13 Pro, diğer 10 kişiye de 5000 TL değerinde seyahat çeki hediye edilecektir.

Ayrıca meydan okumaya katılan ve dans video'sunu paylaşan herkese 100 TL değerinde uçak bileti kupon hediye edilecektir.

Yarışma sonuçları blog.obilet.com’da ve obilet’in TikTok hesabında duyurulacaktır.

Satın alınmak istenen seyahatte ve bilette fiyat farkı var ise, sistem kredi/banka kartı ile ödemeniz gereken tutarı kullanıcıya gösterecektir.

Hediye bilet hakkı 3 ay içerisinde kullanılmalıdır.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Yarışmayı kazanan talihliler otobüs bileti, uçak bileti, feribot bileti veya araç kiralama seçenekleri arasından en fazla bir tanesini kullanabilir.

Yarışmaya katılım bir video hakkıyla sınırlıdır.

Aynı kişiye ait mail adresine ve TikTok hesabına birden fazla hediye verilmez.

obilet.com, kampanya koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Kazanılan hak devredilemez veya nakde çevrilemez.

Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.

İkramiye kazanan katılımcılar, isminin @obilet.com TikTok hesabında bahsetme (mention) yoluyla açıklanmasını kabul etmiş sayılır.

Kampanya sonunda kazanan kişiler ile direkt mesaj (DM) yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad, iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. sorumlu değildir.

Kampanyaya Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ve tüzel kişiler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanmış olsa dahi ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. sorumlu değildir.

Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. Kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. tarafından yapılacaktır. Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.