İzmir İstanbul Otobüs Bileti

İzmir İstanbul Otobüs Bileti 63 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İzmir İstanbul Arası
  • En ucuz otobüs bileti 63,00 TL' dir.
  • Ortalama seyahat süresi 10 saat' dir.
  • Ortalama seyahat mesafesi 561 km' dir.
  • Günlük ortalama 78 sefer düzenlenmektedir.
  • Pamukkale Turizm en çok sefer düzenleyen firmadır.

İzmir İstanbul otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İzmir İstanbul arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İzmir İstanbul otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İzmir İstanbul Otobüs Bileti

İzmir ve İstanbul’u birbirine yakın iki kent olarak düşündüğümüzde, otobüs yolculuğu bu iki kent arasında işkence halini almaktan çıkacaktır. Nitekim yeni otobüslerin konforu ve hizmet kalitesi değerlendirildiği zaman İzmir’den İstanbul’a gidecek bir kimsenin, yolculuk tercihinin karayolu olması kadar doğal bir şey yoktur. İşte bu durum insanlarımızı, İzmir İstanbul otobüs bileti alma kararına yönlendirmiş olup, şirketlerin yüzünü güldürmüştür. Her ne kadar durumdan şirketlerin memnun olduğunu söylesek dahi aslında durum yolcular içinde çok iç açıcıdır. Bu iki kentin büyük şehir olmasından kaynaklı firma bolluğu, buna bağlı olarak fiyat uygunluğu İzmir İstanbul otobüs biletinin alınması kararı sürecinde insanların düşünme zamanlarını kısalt
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.