İzmir İstanbul Otobüs Bileti

İzmir İstanbul Otobüs Bileti 65 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İzmir İstanbul Arası
  • En ucuz İzmir İstanbul otobüs bileti 65,00 TL' dir.
  • İzmir İstanbul arası ortalama seyahat süresi 9 saat 30 dakika' dır.
  • İzmir İstanbul arası ortalama seyahat mesafesi 810 km' dir.
  • İzmir İstanbul arası günlük ortalama 51 sefer düzenlenmektedir.
  • Metro Turizm, İzmir İstanbul arası en çok sefer düzenleyen firmadır.

İzmir İstanbul otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İzmir İstanbul arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İzmir İstanbul otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İzmir İstanbul Otobüs Bileti

İzmir ve İstanbul’u birbirine yakın iki kent olarak düşündüğümüzde, otobüs yolculuğu bu iki kent arasında işkence halini almaktan çıkacaktır. Nitekim yeni otobüslerin konforu ve hizmet kalitesi değerlendirildiği zaman İzmir’den İstanbul’a gidecek bir kimsenin, yolculuk tercihinin karayolu olması kadar doğal bir şey yoktur. İşte bu durum insanlarımızı, İzmir İstanbul otobüs bileti alma kararına yönlendirmiş olup, şirketlerin yüzünü güldürmüştür. Her ne kadar durumdan şirketlerin memnun olduğunu söylesek dahi aslında durum yolcular içinde çok iç açıcıdır. Bu iki kentin büyük şehir olmasından kaynaklı firma bolluğu, buna bağlı olarak fiyat uygunluğu İzmir İstanbul otobüs biletinin alınması kararı sürecinde insanların düşünme zamanlarını kısalt
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.