İzmir Bursa Otobüs Bileti

İzmir Bursa Otobüs Bileti 28 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İzmir Bursa Arası
  • En ucuz İzmir Bursa otobüs bileti 28,00 TL' dir.
  • İzmir Bursa arası ortalama seyahat süresi 5 saat 30 dakika' dır.
  • İzmir Bursa arası ortalama seyahat mesafesi 431 km' dir.
  • İzmir Bursa arası günlük ortalama 52 sefer düzenlenmektedir.
  • Show Time Turizm, İzmir Bursa arası en çok sefer düzenleyen firmadır.

İzmir Bursa otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İzmir Bursa arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İzmir Bursa otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İzmir Bursa Otobüs Bileti

İzmir Bursa otobüs bileti alabileceğiniz birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar ile yolculuk yapmak gerçekten insana değerli olduğu hissini veriyor. Sunulan hizmet anlayışı ve konfor, İzmir Bursa otobüs biletini alan yolcular için gerçekten çok üst seviyelerde. Bu iki kent arasındaki yolculuk süresinin fazla uzun olmaması nedeniyle de İzmir Bursa otobüs biletinizi gönül rahatlığınızla alabileceğinizi söyleyebiliriz. Her ne kadar insanlarımızın farklı firma tercihleri olsa da ortak amaç İzmir Bursa otobüs biletini alıp güzel bir seyahat yapmaktır.

İzmir Bursa otobüs bileti almak isteyen insanlar firmaların sitelerine erişerek sefer saatleri, fiyatlar, boş koltuklar, sunulan hizmetler gibi birçok bilgiye erişmekte ve fiyat kalite oran

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.