İzmir Bursa Otobüs Bileti

İzmir Bursa Otobüs Bileti 30 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İzmir Bursa Arası
  • En ucuz otobüs bileti 30,00 TL' dir.
  • Ortalama seyahat süresi 5 saat' dir.
  • Ortalama seyahat mesafesi 322 km' dir.
  • Günlük ortalama 179 sefer düzenlenmektedir.
  • Nilüfer Turizm en çok sefer düzenleyen firmadır.

İzmir Bursa otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İzmir Bursa arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İzmir Bursa otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İzmir Bursa Otobüs Bileti

İzmir Bursa otobüs bileti alabileceğiniz birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar ile yolculuk yapmak gerçekten insana değerli olduğu hissini veriyor. Sunulan hizmet anlayışı ve konfor, İzmir Bursa otobüs biletini alan yolcular için gerçekten çok üst seviyelerde. Bu iki kent arasındaki yolculuk süresinin fazla uzun olmaması nedeniyle de İzmir Bursa otobüs biletinizi gönül rahatlığınızla alabileceğinizi söyleyebiliriz. Her ne kadar insanlarımızın farklı firma tercihleri olsa da ortak amaç İzmir Bursa otobüs biletini alıp güzel bir seyahat yapmaktır.

İzmir Bursa otobüs bileti almak isteyen insanlar firmaların sitelerine erişerek sefer saatleri, fiyatlar, boş koltuklar, sunulan hizmetler gibi birçok bilgiye erişmekte ve fiyat kalite oran

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.