İzmir Antalya Otobüs Bileti

İzmir Antalya Otobüs Bileti 48 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İzmir Antalya Arası
  • En ucuz otobüs bileti 48,00 TL' dir.
  • Ortalama seyahat süresi 6 saat' dir.
  • Ortalama seyahat mesafesi 444 km' dir.
  • Günlük ortalama 57 sefer düzenlenmektedir.
  • Pamukkale Turizm en çok sefer düzenleyen firmadır.

İzmir Antalya otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İzmir Antalya arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İzmir Antalya otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İzmir Antalya Otobüs Bileti

Otobüs ulaşmacılığının çok işlek olduğu iki şehrimiz olan İzmir ile Antalya arasındaki ulaşım çeşitli şirketler tarafından sağlanmaktadır. Bu servisi sağlayan en başlıca ve köklü şirketler arasında Nilüfer, Pamukkale, Anadolu ve Ulusoy Turizm bulunmaktadır. Bunlar dışında da birçok sayıda daha yerel çaplı şirket, bu iki şehir arasında ulaşım servisini sağlamaktadır. Tüm bu şirketleri aramaya kattığımızda, aslında her saat başı bu iki şehir arasında ulaşım sağlayan servislerin kalktığını görebiliriz. Bu servisler arasında Nilüfer ile Pamukkale araçlarında 2+1 koltuk servisi sağladıkları ve isimleri çok geniş çapta kullanıldığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak her büyük şirket gibi bu otobüs firmaları da sağladıkları hizmet karşılığın
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.