İzmir Antalya Otobüs Bileti

İzmir Antalya Otobüs Bileti 48 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İzmir Antalya Arası
  • En ucuz İzmir Antalya otobüs bileti 48,00 TL' dir.
  • İzmir Antalya arası ortalama seyahat süresi 6 saat' dir.
  • İzmir Antalya arası ortalama seyahat mesafesi 537 km' dir.
  • İzmir Antalya arası günlük ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.
  • Güney Akdeniz, İzmir Antalya arası en çok sefer düzenleyen firmadır.

İzmir Antalya otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İzmir Antalya arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İzmir Antalya otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İzmir Antalya Otobüs Bileti

Otobüs ulaşmacılığının çok işlek olduğu iki şehrimiz olan İzmir ile Antalya arasındaki ulaşım çeşitli şirketler tarafından sağlanmaktadır. Bu servisi sağlayan en başlıca ve köklü şirketler arasında Nilüfer, Pamukkale, Anadolu ve Ulusoy Turizm bulunmaktadır. Bunlar dışında da birçok sayıda daha yerel çaplı şirket, bu iki şehir arasında ulaşım servisini sağlamaktadır. Tüm bu şirketleri aramaya kattığımızda, aslında her saat başı bu iki şehir arasında ulaşım sağlayan servislerin kalktığını görebiliriz. Bu servisler arasında Nilüfer ile Pamukkale araçlarında 2+1 koltuk servisi sağladıkları ve isimleri çok geniş çapta kullanıldığı için sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak her büyük şirket gibi bu otobüs firmaları da sağladıkları hizmet karşılığın
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.Chrome ayarlarını açınız ve 'Ana ekrana ekle'ye dokununuz.
ya da Android Internet Tarayıcı ayarlarını açınız ve Kısayol ekle'ye dokununuz.