En Uygun İzmir - Ankara Seferleri

İzmir Ankara Otobüs Bileti

İzmir Ankara Otobüs Bileti 65 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İzmir Ankara Arası
  • En ucuz İzmir Ankara otobüs bileti 65,00 TL' dir.
  • İzmir Ankara arası ortalama seyahat süresi 9 saat 30 dakika' dır.
  • İzmir Ankara arası ortalama seyahat mesafesi 672 km' dir.
  • İzmir Ankara arası günlük ortalama 19 sefer düzenlenmektedir.
  • Anadolu Ulaşım, İzmir Ankara arası en çok sefer düzenleyen firmadır.

İzmir Ankara otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İzmir Ankara arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İzmir Ankara otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İzmir Ankara Otobüs Bileti

İzmir ‘den Ankara’ya yolculuk yapmak isteyen insanların önüne havayolu ve karayolu tercihi çıkmaktadır. Günümüzde her ne kadar havayolu taşımacılığında ilerlemeler sağlanıp fiyatlarda düşüş olsa da karayolu taşımacılığındaki cüzi fiyat seviyesine gelinmesi şu aşamada pek mümkün görülmemektedir. Dolayısıyla bu iki kent arasında yolculuk yapmak isteyen insanlar uygun fiyatta İzmir Ankara otobüs bileti bulma çabası içerisine girmektedirler.

Otobüs firmaları incelendiğinde fiyat aralıklarının genelde 45 TL ile 55 TL arasında değiştiği görülmektedir. Bu fiyat aralığı, iki kent arasındaki uzaklığı düşündüğümüzde ve firmaların sağlamış olduğu hizmeti göz önüne alındığımızda pahalı sayılmayacak düzeydedir. Hatta ailesiyle birlikte yolculuk e

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.