İzmir Ankara Otobüs Bileti

İzmir Ankara Otobüs Bileti 55 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İzmir Ankara Arası
  • En ucuz otobüs bileti 55,00 TL' dir.
  • Ortalama seyahat süresi 10 saat' dir.
  • Ortalama seyahat mesafesi 579 km' dir.
  • Günlük ortalama 50 sefer düzenlenmektedir.
  • Anadolu Ulaşım en çok sefer düzenleyen firmadır.

İzmir Ankara otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İzmir Ankara arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İzmir Ankara otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İzmir Ankara Otobüs Bileti

İzmir ‘den Ankara’ya yolculuk yapmak isteyen insanların önüne havayolu ve karayolu tercihi çıkmaktadır. Günümüzde her ne kadar havayolu taşımacılığında ilerlemeler sağlanıp fiyatlarda düşüş olsa da karayolu taşımacılığındaki cüzi fiyat seviyesine gelinmesi şu aşamada pek mümkün görülmemektedir. Dolayısıyla bu iki kent arasında yolculuk yapmak isteyen insanlar uygun fiyatta İzmir Ankara otobüs bileti bulma çabası içerisine girmektedirler.

Otobüs firmaları incelendiğinde fiyat aralıklarının genelde 45 TL ile 55 TL arasında değiştiği görülmektedir. Bu fiyat aralığı, iki kent arasındaki uzaklığı düşündüğümüzde ve firmaların sağlamış olduğu hizmeti göz önüne alındığımızda pahalı sayılmayacak düzeydedir. Hatta ailesiyle birlikte yolculuk e

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.