İstanbul İzmir Otobüs Bileti

İstanbul İzmir Otobüs Bileti 70 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İstanbul İzmir Arası
  • En ucuz otobüs bileti 70,00 TL' dir.
  • Ortalama seyahat süresi 10 saat' dir.
  • Ortalama seyahat mesafesi 561 km' dir.
  • Günlük ortalama 99 sefer düzenlenmektedir.
  • Nilüfer Turizm en çok sefer düzenleyen firmadır.

İstanbul İzmir otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İstanbul İzmir arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İstanbul İzmir otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İstanbul İzmir Otobüs Bileti

İstanbul ve İzmir iki büyük metropol kent olarak ulaşım ağının en yoğun olduğu bölgelerdir. Bu bölgelerdeki nüfusa bağlı olarak şehre giriş ve çıkışlarda yaşanan yoğunluk diğer illere göre oldukça fazladır. Gerek karayolu gerekse havayolu taşımacılığının en yoğun olduğu bu şehirler arasında en fazla karayolu ile ulaşıma rağbet vardır. İzmir İstanbul arasında yolculuk yapmak isteyen bir kişi genellikle tercihini karayolundan yana kullanmakta ve İstanbul İzmir otobüs bileti bulma yarışı içerisine girmektedir. İstanbul İzmir otobüs biletinin havayolu taşımacılığı bilet fiyatlarına göre daha uygun fiyatlarla sunulması ve sektörün eskisine nazaran daha iyi hizmet sunabilmesi, insanları İstanbul İzmir otobüs bileti bulmaya yönlendiren temel etken
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.