İstanbul İzmir Otobüs Bileti

İstanbul İzmir Otobüs Bileti 55 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İstanbul İzmir Arası
  • En ucuz İstanbul İzmir otobüs bileti 55,00 TL' dir.
  • İstanbul İzmir arası ortalama seyahat süresi 9 saat 30 dakika' dır.
  • İstanbul İzmir arası ortalama seyahat mesafesi 685 km' dir.
  • İstanbul İzmir arası günlük ortalama 69 sefer düzenlenmektedir.
  • Metro Turizm, İstanbul İzmir arası en çok sefer düzenleyen firmadır.

İstanbul İzmir otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İstanbul İzmir arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İstanbul İzmir otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İstanbul İzmir Otobüs Bileti

İstanbul ve İzmir iki büyük metropol kent olarak ulaşım ağının en yoğun olduğu bölgelerdir. Bu bölgelerdeki nüfusa bağlı olarak şehre giriş ve çıkışlarda yaşanan yoğunluk diğer illere göre oldukça fazladır. Gerek karayolu gerekse havayolu taşımacılığının en yoğun olduğu bu şehirler arasında en fazla karayolu ile ulaşıma rağbet vardır. İzmir İstanbul arasında yolculuk yapmak isteyen bir kişi genellikle tercihini karayolundan yana kullanmakta ve İstanbul İzmir otobüs bileti bulma yarışı içerisine girmektedir. İstanbul İzmir otobüs biletinin havayolu taşımacılığı bilet fiyatlarına göre daha uygun fiyatlarla sunulması ve sektörün eskisine nazaran daha iyi hizmet sunabilmesi, insanları İstanbul İzmir otobüs bileti bulmaya yönlendiren temel etken
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.