İstanbul Bursa Otobüs Bileti

İstanbul Bursa Otobüs Bileti 29 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İstanbul Bursa Arası
  • En ucuz otobüs bileti 29,00 TL' dir.
  • Ortalama seyahat süresi 4 saat' dir.
  • Ortalama seyahat mesafesi 243 km' dir.
  • Günlük ortalama 260 sefer düzenlenmektedir.
  • Metro Turizm en çok sefer düzenleyen firmadır.

İstanbul Bursa otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İstanbul Bursa arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İstanbul Bursa otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İstanbul Bursa Otobüs Bileti

Martıların havada simit kapması, vapuru takip etmeleri ve onları bir gözlemci gözüyle irdelemek keyif veriyor insana. İstanbul Bursa arası yolcuk sürecinin bir kısmı karayolu ile bir kısmı ise deniz yolu ile gerçekleştirilir. Hem karayolu hem deniz yolu ile bir şehre ulaşmanın ayrı bir keyfi vardır. Konuya başlarken belirttiğim martıları seyretme imkânına, bu seyahat sırasında arabalı vapur ile yapacağınız seyir sırasında kavuşabilirsiniz.

Bütün bu keyif verici olayları İstanbul Bursa arası seyahatinizde görebilirsiniz. Bu keyfe İstanbul Bursa otobüs biletinizi alarak ulaşmanız çok kolay. Peki, bu keyif verici yolculuğu hangi otobüs firmasıyla yapmalısınız. İşte bu soru İstanbul Bursa otobüs bileti almak isteyen insanların kafasında

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.