İstanbul Bursa Otobüs Bileti

İstanbul Bursa Otobüs Bileti 25 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İstanbul Bursa Arası
  • En ucuz İstanbul Bursa otobüs bileti 25,00 TL' dir.
  • İstanbul Bursa arası ortalama seyahat süresi 4 saat' dir.
  • İstanbul Bursa arası ortalama seyahat mesafesi 360 km' dir.
  • İstanbul Bursa arası günlük ortalama 18 sefer düzenlenmektedir.
  • Show Time Turizm, İstanbul Bursa arası en çok sefer düzenleyen firmadır.

İstanbul Bursa otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İstanbul Bursa arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İstanbul Bursa otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İstanbul Bursa Otobüs Bileti

Martıların havada simit kapması, vapuru takip etmeleri ve onları bir gözlemci gözüyle irdelemek keyif veriyor insana. İstanbul Bursa arası yolcuk sürecinin bir kısmı karayolu ile bir kısmı ise deniz yolu ile gerçekleştirilir. Hem karayolu hem deniz yolu ile bir şehre ulaşmanın ayrı bir keyfi vardır. Konuya başlarken belirttiğim martıları seyretme imkânına, bu seyahat sırasında arabalı vapur ile yapacağınız seyir sırasında kavuşabilirsiniz.

Bütün bu keyif verici olayları İstanbul Bursa arası seyahatinizde görebilirsiniz. Bu keyfe İstanbul Bursa otobüs biletinizi alarak ulaşmanız çok kolay. Peki, bu keyif verici yolculuğu hangi otobüs firmasıyla yapmalısınız. İşte bu soru İstanbul Bursa otobüs bileti almak isteyen insanların kafasında

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.