En Uygun İstanbul - Antalya Seferleri

İstanbul Antalya Otobüs Bileti

İstanbul Antalya Otobüs Bileti 70 TL'den Başlıyor
İstanbul Antalya Arası
  • En ucuz İstanbul Antalya otobüs bileti 70,00 TL' dir.
  • İstanbul Antalya arası ortalama seyahat süresi 12 saat' dir.
  • İstanbul Antalya arası ortalama seyahat mesafesi 1080 km' dir.
  • İstanbul Antalya arası günlük ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Metro Turizm, İstanbul Antalya arası en çok sefer düzenleyen firmadır.

İstanbul Antalya otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İstanbul Antalya arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İstanbul Antalya otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İstanbul Antalya Otobüs Bileti

Huzur veren bulvarları, muhteşem doğası ve mimarisiyle ülkemizin gözde turizm beldelerinden biri haline gelen Antalya’ya alabileceğiniz en hızlı ve ucuz biletler her zaman oBilet’te. Istanbul’un her iki yakasından kalkıp Antalya varışlı lider otobüs firmalarının buluştuğu oBilet’le türlü türlü siteleri ziyaret edip vaktinizi harcamanıza son veriyoruz. Yolcuların en çok tercih ettiği, Türkiye’nin öncü ve güvenilir otobüs firmalarının güvencesiyle seyahatiniz artık size birkaç tık kadar yakın. Bünyesindeki otobüs firma seferlerini her an güncelleyip size saate göre sonuç çıkarmasından tutun, bütçenize göre fiyat filtrelemesine kadar her şey aradığınız o bileti bulmanız için düşünüldü. 7 saat 15 dakika süren 724 kilometrelik yolculuğunuz için
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.