İstanbul Antalya Otobüs Bileti

İstanbul Antalya Otobüs Bileti 50 TL'den Başlayan Fiyatlarla
İstanbul Antalya Arası
  • En ucuz otobüs bileti 50,00 TL' dir.
  • Ortalama seyahat süresi 10 saat' dir.
  • Ortalama seyahat mesafesi 716 km' dir.
  • Günlük ortalama 44 sefer düzenlenmektedir.
  • Pamukkale Turizm en çok sefer düzenleyen firmadır.

İstanbul Antalya otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. İstanbul Antalya arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu İstanbul Antalya otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

İstanbul Antalya Otobüs Bileti

Huzur veren bulvarları, muhteşem doğası ve mimarisiyle ülkemizin gözde turizm beldelerinden biri haline gelen Antalya’ya alabileceğiniz en hızlı ve ucuz biletler her zaman oBilet’te. Istanbul’un her iki yakasından kalkıp Antalya varışlı lider otobüs firmalarının buluştuğu oBilet’le türlü türlü siteleri ziyaret edip vaktinizi harcamanıza son veriyoruz. Yolcuların en çok tercih ettiği, Türkiye’nin öncü ve güvenilir otobüs firmalarının güvencesiyle seyahatiniz artık size birkaç tık kadar yakın. Bünyesindeki otobüs firma seferlerini her an güncelleyip size saate göre sonuç çıkarmasından tutun, bütçenize göre fiyat filtrelemesine kadar her şey aradığınız o bileti bulmanız için düşünüldü. 7 saat 15 dakika süren 724 kilometrelik yolculuğunuz için
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.