Ankara Eskişehir Otobüs Bileti

Ankara Eskişehir Otobüs Bileti 18 TL'den Başlayan Fiyatlarla
Ankara Eskişehir Arası
  • En ucuz otobüs bileti 18,00 TL' dir.
  • Ortalama seyahat süresi 4 saat' dir.
  • Ortalama seyahat mesafesi 233 km' dir.
  • Günlük ortalama 57 sefer düzenlenmektedir.
  • Pamukkale Turizm en çok sefer düzenleyen firmadır.

Ankara Eskişehir otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Ankara Eskişehir arasında hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Ankara Eskişehir otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Ankara Eskişehir Otobüs Bileti

Ankara, Türkiye’nin en yüksek nüfuslu ikinci şehri, ve Türkiye’nin başkentidir. Konum olarak Türkiye sınırları içerisinde Orta Anadolu’da yer alması, ülke içindeki tüm şehirlere ulaşım olanaklarını arttırmıştır. Ulaşım olanaklarının elverişliliği doğrultusunda özellikle karayolu ulaşımı üzerine yatırımlar yapılmıştır. Bu yatırımların en önemlisi, 1997 yılında faaliyete geçen Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali, AŞTİ’dir. Bu terminalde 200’ü aşkın otobüs firması faaliyet göstermekte olup, her gün ortalama 1200 adet otobüs seferi düzenlenmektedir.obilet.com'da bu firmalardan Eskişehir'e seferleri olanları bulabilir keyfinize ve cebinize en uygun olan otobüs firmasından bilet alabilirsiniz. Bu seferler Ankara dışındaki 80 ile ulaşım imkanı v
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.