Pamukkale Turizm Ankara

Pamukkale Turizm Ankara güzergahındaki tüm otobüs seferlerini ve fiyatlarını görmek için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

1962 yılında hizmet vermeye başlayan Pamukkale Turizm, hizmet sektöründe geride bıraktığı 50 yılda Türkiye’nin öncü otobüs firmalarından biri olmayı başarmıştır. “Güvenli ve kaliteli hizmet” sloganıyla yola çıkan firma, on yıl içinde ulusal bir şirket kimliği kazanmıştır. Pamukkale Turizm başarısında, sektöre kazandırdığı yeniliklerin de payı yadsınamaz. Günümüzde birçok otobüs firmasının da yolcularına sağladığı şehiriçi servis hizmetini Pamukkale Turizm bir ilki gerçekleştirerek, 1976 yılında vermeye başlamıştır. Bu tarihten on yıl sonra ise Türkiye’nin en geniş otobüs filosuna sahip firma olmuştur. Yolcularını yazhanelerden bilet alma zorunluluğundan kurtaran “Online Bilet Satış / Rezervasyon” hizmetini de sektöre kazandıran firma Pamukkale Turizm olmuştur. Firmanın son yeniliği ise yolcuların keyifli bir yolculuk geçirmesini sağlayan koltuk arkası ekranları uygulamasıdır. Şu an hemen hemen bütün otobüs firmalarının hayata geçirdiği bu hizmetin de öncüsü Pamukkale Turizm’dir. Günümüzde de Pamukkale Turizm, Türkiye’nin en geniş filosuna sahip olma ayrıcalığı ile, sektörüne liderlik eden firmaların başında gelmektedir.

Pamukkale Turizm Ankara otobüs bileti satın almak için www.obilet.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Son dönemlerde kalitesini, araç filosunu, personelini en iyi hale getirmeye amaçlayarak Türkiye’nin en iyi ulusal otobüs firmaları arasına adını yazdıran Pamukkale Turizm, Ankara Aşti otogarında da hizmet vermektedir. Yolcu memnuniyet bakımından son yılların bir numaralı otobüs firmalarından Pamukkale Turizm, bilhassa otobüs araç donanımlarına büyük önem vermektedir. Son model ekran arkası multimedya ekranlar kullanan ve müzik arşivi, film arşivi bakımından en geniş yelpazeye sahip olan otobüs firmalarından Pamukkale Turizm Ankara’dan en yoğun şekilde İzmir, İstanbul ve Bursa’ya hizmet vermektedir. Pamukkale Turizm Ankara otobüs bilet fiyatları, İzmir’den 45 TL ila 47 TL arasında değişirken, İstanbul’dan ise 42 TL ve 47 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Teknobüs’leriyle ve Pamukyol otobüsleriyle sektöre renk katan Pamukkale Turizm Ankara ‘da da pek çok şubesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. 50 yılı geride bırakmış olmasına rağmen her geçen yıl gerek araç filosu gerek yeniliklere olan adaptasyonu ile daha da gençleşen Pamukkale Turizm, kalitenin otobüs sektöründeki tanımlarındandır.

Benzer Makaleler:

Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.