Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Turgutlu Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 153.687

YÜZ ÖLÇÜMÜ 549km2

İLManisa

TELEFON KODU 0 236

PLAKA KODU 45

OTOGAR SAYISI 1

Turgutlu seferleri En Çok Tercih Edilen 6 Firma

Turgutlu Otogarları

Turgutlu Otogarı 45400 Turgutlu/Manisa

Turgutlu Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Turgutlu, Manisa’nın en sevilen ve sevimli ilçelerinden bir tanesidir. Anason kokan belde olarak bilinen bir yerdir. Obilet.com üzerinden Turgutlu otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Turgutlu otobüs seferleri düzenleyen firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçi Turgutlu otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Turgutlu’da nereler gezilir?

Turgutlu’nun kendi havası ve şirinliği görülmelidir. Ancak spesifik olarak görmeniz gereken yapıları bulunmamaktadır.

Selvi Tepe Şehitler Anıtı tarihi açıdan; Asartepe Höyüğü ise, doğal oluşum ve tarihi bir yapı olması açısından görülmesi gereken yerlerdir.

Tatilinize şifalı dokunuşlar yapmak isterseniz, Urganlı Kaplıcalarına rotanızı çevirebilirsiniz. Pek çok hastalığa şifa bulunan bu kaplıcaları ziyaret listesine ekleyin.

Turgutlu’da ne yenir?

Turgutlu’nun üzümleri meşhurdur hatta Evliya Çelebi, üzümleri buranın simgesi olarak belirtmiştir. Turgutlu’ya gelince, tereyağı almadan dönmeyin. Kokoreç, uykuluk ve köfte mutlaka yemeniz gereken özel lezzetlerdir.

Turgutlu’da nerede kalınır?

İlçede konaklama seçenekleri oldukça kısıtlıdır. Manisa ve İzmir’de konaklayıp buraya gezmeye gelebilirsiniz. İlçe merkezinde bulunan öğretmenevinde de kalabilirsiniz.

Turgutlu, küçük ve sevimli bir yerdir. Manisa’ya yolunuz düşerse uğramadan dönmeyin.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar