Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Torul Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 10.998

YÜZ ÖLÇÜMÜ 973km2

İLGümüşhane

TELEFON KODU 0 456

PLAKA KODU 29

OTOGAR SAYISI 1

Torul Otogarları

Torul Otogarı 29800 Torul/Gümüşhane

Torul Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Torul, Gümüşhane ile Bayburt yolu üzerinde bulunan bir yerdir. Gümüşhane’ye bağı bir ilçedir. Güzelliğiyle gören herkesi etkileyen özel bir yerdir. Obilet.com üzerinden Torul otobüs bileti satın alarak güzelliklerini yakından görebilirsiniz.

Torul otobüs seferleri çoğunlukla yerele seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Sefer düzenleyen firmaların tamamını obilet.com üzerinden tamamını görebilirsiniz. Detaylı şekilde inceleyerek aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Böylece Torul otobüs biletinizi ekonomik şekilde satın alabilirsiniz.

Torul’da nereler gezilir?

Torul tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin bir yerdir. Cenevizlilerden kalma Torul Kalesi gidebileceğiniz ilk yerdir.

Adresa Köprüsü, Karaca Mağarası, Avliyane-Ardasa- Gümüştuğ Kalesi, Meryem Ana Manastırı, Alpullu Kilisesi, Arpalı Kilisesi ve Arılı Mağarası ilçenin en önemli yapılarıdır. Hem mimari, hem tarihi hem de doğal açıdan mutlaka görülmesi gereken yapılardır.

Zigana Yaylası’na çıkıp Karadeniz’in doğal güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Güzellikleriyle insanı büyüleyen Artabel Gölleri ve Limni Gölü’ne gidip yeşil ve maviyle buluşabilirsiniz.

Torul’da ne yenir?

Karadeniz’de olup da balık yemeden olmaz. Balık çeşitlerinden bol bol tadabilirsiniz. Ayrıca; borani, kaygana, kete, kara helva, aşure, köme ve pestil gibi yöresel lezzetlerden tatmayı da ihmal etmeyin.

Torul’da nerede kalınır?

Torul’da yaylalara çıkarsanız kamp alanlarında çadır kurabilirsiniz. İlçenin merkezinde ise, öğretmenevinde konaklama imkanına sahipsiniz.

Torul, tarihi ve doğal güzellikleriyle görülmesi gereken özel yerler arasındadır. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp mutlaka burayı keşfetmelisiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar