Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Taşova Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 30.742

YÜZ ÖLÇÜMÜ 971km2

İLAmasya

TELEFON KODU 0 358

PLAKA KODU 05

OTOGAR SAYISI 1

Taşova seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Firma

Taşova Otogarları

Taşova Otogarı Taşova/Amasya

Taşova Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Eskiden Tokat’ın bir ilçesi olan Taşova, sonraları Amasya’ya bağlanmıştır. Yeşilırmak’ın güzelliğine güzellik kattığı Taşova görülmesi gereken yerler arasındadır. Obilet.com üzerinden Taşova otobüs bileti alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Taşova otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsinizdir. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmadan Taşova otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Taşova’da nereler gezilir?

Taşova’da görülmesi gereken pek çok doğal güzellik bulunmaktadır. Öncelikle ilçenin güzelliğini arttıran Yeşilırmak’ın tadını çıkarmalısınız.

Borabay Gölü’ne gidip piknik ve yürüyüş yapabilirsiniz. Baraklı Şelalesi’ndeki piknik alanlarını da tercih edebilirsiniz.

Baraklı Kalesi ve Alpaslan Müzesi görülmesi gereken tarihi ve doğal diğer yapılardır.

Taşova’da ne yenir?

Taşova’nın en önemli yiyeceği bamyadır. Burada yediğiniz bamyayı başka yerde yiyemeyeceğinize emin olabilirsiniz. Hatta satın almayı da ihmal etmemelisiniz.

Taşova’da nerede kalınır?

Taşova’da konaklama seçenekleri az olsa da yeterli sayıdadır. Öğretmenevi, otel ve çadır gibi konaklama seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Taşova, gölleri ve güzellikleri için muhakkak görülmesi gereken bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın almalı ve yola çıkmalısınız.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar