Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Suşehri Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 25.340

YÜZ ÖLÇÜMÜ 939km2

İLSivas

TELEFON KODU 0 346

PLAKA KODU 58

OTOGAR SAYISI 1

Suşehri seferleri En Çok Tercih Edilen 2 Firma

Suşehri Otogarları

Suşehri Otogarı 58600 Suşehri/Sivas

Suşehri Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Suşehri, Sivas’ın doğal güzelliğiyle ön plana çıkan ilçelerinden biridir. Doğayla baş başa kalmayı seven herkesin burayı muhakkak keşfetmesi gerekir. Obilet.com üzerinden Suşehri otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Suşehri otobüs seferleri yapan firmaların çoğu yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Bu firmaların arasında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Kendinize en uygun olan firmadan Suşehri otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Suşehri’nde nereler gezilir?

Doğal güzellikleriyle meşhur bir yer olan Suşehri’nde keşfedebileceğiniz oldukça özel yerler bulunmaktadır.

Kılıçkaya Barajı, Çamlıgöze Barajı, Kelkit Vadisi, Karataş Ovası ve Tatar yaylaları ilçenin en önemli doğal güzellikleridir. Mutlaka gitmeli ve keyfini çıkarmalısınız. Çamlıgöze Alabalık Tesisleri’ne gidip lezzetli yemeklerle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Şerif Tezel Evi, Eski Gazino Binası, Süleyman Ağa Konağı ve Hayri Bey Konağı ilçenin görülmesi gereken tarihi yapılarıdır.

Suşehri’nde ne yenir?

Suşehri’nde mutlaka tatmanız gereken yöresel lezzetler; siron, kavut, lokum, peskütan çorbası ve gelecoştur. Sivas’ın olmazsa olmazı madımak yemeğini de unutmamalısınız. Alabalık yemeyi de ihmal etmeyin.

Suşehri’nde nerede kalınır?

Suşehri’nde konaklama tesislerinin sayısı azdır. Öğretmenevi ve ilçede bulunan otellerden herhangi birinde kalabilirsiniz.

Yaylaları ve güzellikleriyle meşhur olan Suşehri’ni mutlaka görmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar