Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Pınarbaşı (Kastamonu) Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 5.606

YÜZ ÖLÇÜMÜ 512km2

İLKastamonu

TELEFON KODU 0 366

PLAKA KODU 37

OTOGAR SAYISI 1

Pınarbaşı (Kastamonu) seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Firma

Pınarbaşı (Kastamonu) Otogarları

Pınarbaşı (Kastamonu) Otogarı Fatih,Pazar Sk.,37770 Pınarbaşı/Kastamonu

Pınarbaşı (Kastamonu) Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Pınarbaşı, Kastamonu’nun doğal güzelliklerle dolu özel bir ilçesidir. Buradaki güzellikleri yakından keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Pınarbaşı otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Pınarbaşı otobüs seferleri yapan firmalar çoğunlukla yerel seyahat firmalarıdır. Bu firmaların her birini obilet.com üzerinde detaylı şekilde görebilirsiniz. Bu firmaların arasında fiyat ve özellik kıyaslamaları yaparak uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz firmadan obilet.com üzerinden Pınarbaşı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Pınarbaşı’nda nereler gezilir?

Pınarbaşı, içeriğinde pek çok güzelliği barındırmaktadır. İlk görmeniz gereken yer Valla Kanyonu’dur. Trekking severler için muazzam bir yerdir.

Ilgarini Mağarası görmeniz gereken bir diğer doğal güzelliktir.

Horma Kanyonu ve Ilıca Şelalesi de görülmesi gereken yerler listesinde yer almaktadır.

Pınarbaşı’nda ne yenir?

Karadeniz yemeklerinin tüm örneklerini burada bulabilirsiniz. Balık, Kastamonu döneri, karalahana yemekleri, karalahana sarması, mıhlama yemeden dönmemelisiniz.

Pınarbaşı’nda nerede kalınır?

İlçede konaklama yapabileceğiniz birkaç tane otel bulunmaktadır. Az sayıda olan oteller, her ihtiyacı karşılayacak niteliktedir.

Doğal güzelliklerle dolu bir tatil geçirmek için mutlaka buraya gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp tatilinizi planlayabilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar