Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Pasinler Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 30.113

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.134km2

İLErzurum

TELEFON KODU 0 442

PLAKA KODU 25

OTOGAR SAYISI 2

Pasinler seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Firma

Pasinler Otogarları

Pasinler Otogarı 25300 Pasinler/Erzurum
Pasinler Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Pasinler Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Pasinler, Erzurum ilçelerinden bir tanesidir. Termal tesisleri ve kaplıcasıyla meşhur olan bu bölgeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Pasinler otobüs bileti satın almak için obilet.com üzerinden işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Pasinler otobüs seferleri çoğunlukla yerel seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmadan Pasinler otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Pasinler’de nereler gezilir?

Pasinler, şifa dolu bir tatil arayışında olan herkesin ilgisini çekebilecek özel bir yerdir. Pasinler Kaplıcası ve Pasinler Termal Turizm Merkezi gidip vücudunuzu arındırabileceğiniz özel yerlerdir.

İlçede bulunan tek tarihi yapı ise, Pasinler Kalesi’dir. Bu kaleyi de mutlaka görmelisiniz.

Pasinler’de ne yenir?

Erzurum’un cağ kebabı meşhurdur. Bu ilçede de cağ kebabı ve daha farklı kebap çeşitleri tadabilirsiniz. Bol bol çay içmeden de dönmeyin.

Pasinler’de nerede kalınır?

Pasinler’in ilçesinde konaklayabileceğiniz bir öğretmenevi ve termal tesisin içerisinde konaklama alanı bulunmaktadır. Bu tesislerden kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Pasinler, termal tesisleriyle şifa arayışlarınıza cevap olacak bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alıp tatilinizi planlayabilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar