Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Koyulhisar Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 12.310

YÜZ ÖLÇÜMÜ 891km2

İLSivas

TELEFON KODU 0 346

PLAKA KODU 58

OTOGAR SAYISI 1

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 1 Koyulhisar rotası

Koyulhisar Otogarları

Koyulhisar Otogarı Camiikebir Mh. 58660 Koyulhisar/Sivas

Koyulhisar Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Koyulhisar, Sivas’ın en yeşil olan ilçesidir. Çam ağaçları ve yaylaları ile Sivaslıların tatil beldesi bile sayılabilir. Bu güzellikleri yakından görüp keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Koyulhisar otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Koyulhisar otobüs seferleri sadece yerel kökenli seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden detaylı şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilir ve Koyulhisar otobüs biletinizi ekonomik şekilde satın alabilirsiniz.

Koyulhisar’da nereler gezilir?

Koyulhisar’ın çam ormanlarının ve yaylalarının tadını çıkarmalısınız. Eğriçimen, Kengercik, Arpacık, Sarıçiçek, Kalınpınar ve Topalan yaylalarına mutlaka gitmelisiniz.

İğdir Dağı’na gidebilir, ilçe merkezinde bulunan ve tek tarihi yapı olan Anıt çeşmeyi görebilirsiniz.

Koyulhisar’da ne yenir?

Koyulhisar’da et yemekleri ve hamur işleri oldukça yaygındır. Ayrıca; ayranlı pancarlı çorba, madımak, evelik, düğüncek aşı, tandırda kül çöreği, fotla, kömbe, kete ve lavaş da mutlaka tatmanız gereken yöresel lezzetlerdir.

Koyulhisar’da nerede kalınır?

Koyulhisar küçük bir ilçe olduğu için konaklama tesislerinin sayısı da azdır. Ancak var olanlar da imkan açısından yeterlilik sağlamaktadır. Ayrıca, yaylalarda çadır kurma imkanı da bulunmaktadır.

Koyulhisar, yaylaları ve çam ormanlarıyla doğa severlerin ilgisini çekebilecek türden bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi alarak güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar