Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Hüyük Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 15.899

YÜZ ÖLÇÜMÜ 443km2

İLKonya

TELEFON KODU 0 332

PLAKA KODU 42

OTOGAR SAYISI 1

Hüyük seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Firma

oBilet kullanıcılarının en çok tercih ettiği 2 Hüyük rotası

Hüyük Otogarları

Hüyük Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Hüyük Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Konya’nın bir ilçesi olan Hüyük, tarih meraklılarının ilgisini çekebilecek küçük bir yerdir. Obilet.com üzerinden Hüyük otobüs bileti satın alarak bu ilçeyi keşfedebilirsiniz.

Hüyük otobüs seferleri yapan seyahat firmaları genellikle yerel kökenlidir. Bu firmaların tamamını obilet.com üzerinden görebilir ve aralarında fiyat, özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Bunun sonuncunda kendinize en uygun olan firmadan Hüyük otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Hüyük’te nereler gezilir?

Hüyük’te tarih meraklılarını etkileyecek yapılardan biri, Eflatun Pınarı Anıtı’dır. Hititler döneminden kalmadır. Kafadağ mevkiinde bulunan Kafa Dağı ise, insan başı figürü olan bir doğa harikasıdır. Mutlaka görmeli ve fotoğrafını çekmelisiniz.

Tatilin içinde şifa da olsun derseniz, Çavuş Kasabası ve Köşk termal tesislerine gidebilirsiniz.

Hüyük’te ne yenir?

Hüyük’te Konya’nın meşhur etli ekmeğinden yemelisiniz ama onun yanı sıra, ilçenin turşu ve çileği meşhurdur. Yemeden hatta almadan dönmeyin.

Hüyük’te nerede kalınır?

Konaklama imkanları kısıtlıdır ancak hemen hemen her bütçeye uygundur. Öğretmenevinde ya da kaplıcalarında bulunan tesislerde konaklayabilirsiniz.

Tarihi özellikleri, çileği ve turşusuyla Hüyük mutlaka görülmesi gereken özel ve keyifli bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar