Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Havsa Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 19.380

YÜZ ÖLÇÜMÜ 545km2

İLEdirne

TELEFON KODU 0 284

PLAKA KODU 22

OTOGAR SAYISI 1

Havsa seferleri En Çok Tercih Edilen 3 Firma

Havsa Otogarları

Havsa Otobüs Terminali

Havsa Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Havsa, adını Kanuni Sultan Süleyman’ın annesi Havsa Sultan’dan alan bir Edirne ilçesidir. Çok küçük ve şirin bir ilçedir. Burayı keşfetmek isterseniz, obilet.com üzerinden Havsa otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Havsa otobüs seferleri çoğunlukla yerel kökenli seyahat firmaları tarafından yapılmaktadır. Bu seferlerin listesini, tüm firmaların özelliklerini ve fiyatlarını detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak kendinize en uygun olan firmadan Havsa otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Havsa’da nereler gezilir?

Havsa çok küçük bir yerdir. Bu yüzden tüm ilçeyi 5-10 dakikada bile gezebilirsiniz. İlçede görülmesi gereken birkaç tane tarihi yapı bulunaktadır. Bunlar; Sokullu Camisi, Sokullu Hamamı ve çeşmesi ile Kurt Bey Anıtı’dır.

Havsa’da ne yenir?

Havsa küçük bir yer ama içerisinde çok büyük lezzetle barındırmaktadır. Arnavut ciğeri, yaprak ciğer, işkembe çorbası, kelle-paça çorbası, otlu börek ve nohut ekmeği gibi yemekleri tatmadan gelmemelisiniz. Ayrıca üzüm bağlarının yoğun olduğu bu ilçeden üzüm pekmezi de almadan gelmeyin.

Havsa’da nerede kalınır?

Burada konaklayabileceğiniz tek tesis öğretmenevidir. Hemen hemen herkesin bütçesine ve ihtiyacına uygun olabilecek bir yerdir.

Havsa, Edirne’ye yolunuz düştüğünde uğramanız gereken sevimli ve keyifli bir yerdir. Obilet.com üzerinden biletinizi alabilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar