Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Hanönü Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 3.898

YÜZ ÖLÇÜMÜ 417km2

İLKastamonu

TELEFON KODU 0 366

PLAKA KODU 37

OTOGAR SAYISI 1

Hanönü seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Firma

Hanönü Otogarları

Hanönü Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Hanönü Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Hanönü, Kastamonu’nun en küçük ilçelerinden bir tanesidir. Tarihi ve doğal güzellikler açısından zengin bir yer değildir. Ancak kendine has bir havası vardır. Obilet.com üzerinden Hanönü otobüs bileti satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hanönü otobüs seferleri sadece yerel seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan firmayı seçebilirsiniz. Bu şekilde Hanönü otobüs biletinizi ekonomik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hanönü’nde nereler gezilir?

Hanönü’nde gezilip görülmesi gereken çok az yapı vardır. İlçenin kendi havasını soluyarak sokaklarında gezebilirsiniz. Bunun yanı sıra, tarihi Gökçeağaç Hanı’nı görebilirsiniz. Yapılış amacı kilise olan, sonra kervansaraya dönüştürülen bir yapıdır. Mutlaka görmelisiniz.

Hanönü’nde ne yenir?

Kastamonu’nun mutfağında var olan lezzetleri burada da bol bol tüketebilirsiniz. Pide, döner, pastırma, karalahana, pazı ve keşkek gibi yöresel lezzetleri mutlaka tatmalısınız.

Hanönü’nde nerede kalınır?

Hanönü küçük bir ilçe olduğundan dolayı konaklama seçenekleri oldukça azdır. İlçe merkezinde bulunan öğretmenevi dışında konaklama tesisi bulunmamaktadır.

Kastamonu’ya giderseniz, Hanönü’ne uğrayıp havasını koklamalısınız. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar