Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Gazipaşa Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 48.866

YÜZ ÖLÇÜMÜ 1.111km2

İLAntalya

TELEFON KODU 0 242

PLAKA KODU 07

OTOGAR SAYISI 1

Gazipaşa seferleri En Çok Tercih Edilen 2 Firma

Gazipaşa Otogarları

Gazipaşa Otogarı 07900 Gazipaşa/Antalya

Gazipaşa Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Gazipaşa, Antalya’nın ilçelerinden biridir. Manavgat-Antalya yol güzergahında bulunduğu için hemen hemen herkesin ilgisini çeken bir yerdir. İlginizi çekip daha yakından görmek isterseniz, obilet.com üzerinden Gazipaşa otobüs bileti alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Gazipaşa otobüs seferleri sadece yerel kökenli seyahat firmaları tarafından düzenlenmektedir. Bu firmaları tüm detaylarıyla obilet.com üzerinden görebilirsiniz. Aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak kendinize en uygun olan Gazipaşa otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Gazipaşa’da nereler gezilir?

Deniz, doğa ve tarih dolu bir tatil geçirmek isterseniz, rotanızı Gazipaşa’ya çevirebilirsiniz. Deniz ve doğanın tadını çıkarmak isterseniz, Koru Plajı ve Selinus Plajı’na gidebilirsiniz. Buradan Kızılin kayalıklarına gidip gezmelisiniz. Burada bulunan Aşk Mağarası’na da kesinlikle uğramalısınız.

Selinus Antik Şehri ve Nohut Yeri, Roma ve Bizans döneminden kalma kalıntılarla dolu antik alanlardır. Buraları da görülecekler listesine eklemeyi ihmal etmeyin.

Gazipaşa’da ne yenir?

Gazipaşa’ya özgü olan tek yemek türü ülübünü piyazı ve bişme yemeğidir.

Gazipaşa’da nerede kalınır?

Gazipaşa küçük bir yer olsa da, her bütçe imkana uygun olabilecek konaklama tesisleri bulunmaktadır.

Antalya’ya gidince Gazipaşa’ya mutlaka uğramalı, tarihi ve doğal güzelliklerinin tadını çıkarmalısınız. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar