Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Çarşıbaşı Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 15.399

YÜZ ÖLÇÜMÜ 66km2

İLTrabzon

TELEFON KODU 0 462

PLAKA KODU 61

OTOGAR SAYISI 2

Çarşıbaşı seferleri En Çok Tercih Edilen 1 Firma

Çarşıbaşı Otogarları

Çarşıbaşı Otogarı 61420 Çarşıbaşı/Trabzon
Çarşıbaşı Mini Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Çarşıbaşı Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Çarşıbaşı, Trabzon ilçelerinden bir tanesidir. Giresun ile Trabzon arasında konumlanmış olan bir ilçedir. Obilet.com üzerinden Çarşıbaşı otobüs bileti satın alabilir, buraları keşfedebilirsiniz.

Obilet.com üzerinden Çarşıbaşı otobüs seferleri listesini görebilirsiniz. Bu listede tüm firmaları detaylıca görebilir, aralarında fiyat ve özellik karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmayı seçerek Çarşıbaşı otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Çarşıbaşı’nda nereler gezilir?

Çarşıbaşı’nda spesifik olarak gezilecek bir nokta yoktur. Sahilini, ormanlarını ve sokaklarını görebilir, keşfedebilirsiniz.

Çarşıbaşı’nda ne yenir?

Hamsi başta olmak üzere, pek çok balık çeşidini burada bulabilirsiniz. Hamsiyle yapılmış yemek çeşitlerinden tatmadan dönmeyin. Muhlama, kara lahana yemekleri, mısır ekmeği giib yöresel lezzetleri de unutmayın.

Çarşıbaşı’nda nerede kalınır?

Çarşıbaşı’nda konaklama imkanları kısıtlıdır. Ancak var olanlar arasından kendinize ve bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Trabzon’a gidince, şehrin farklı yönlerini görmek isterseniz Çarşıbaşı’na gitmelisiniz. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar