Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Arsin Otobüs Bileti

O BİLETİ BUL

NÜFUS 27.814

YÜZ ÖLÇÜMÜ 157km2

İLTrabzon

TELEFON KODU 0 462

PLAKA KODU 61

OTOGAR SAYISI 1

Arsin Otogarları

Arsin Otobüs Kalkış-Varış Noktası

Arsin Otobüs Bileti Aldıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler

Arsin, Trabzon’un küçük ilçelerinden biridir. Ortaçağ’dan beri yerleşim yeri olarak kullanılan Arsin küçük ama görülmeye değer yerlerdendir. Obilet.com üzerinden Arsin otobüs bileti satın alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Arsin otobüs seferleri yapan firmaların hepsi yerel kökenlidir. Bu firmaların hepsini obilet.com üzerinden görme imkanına sahipsiniz. Tüm firmaları detaylı şekilde inceleyebilir, aralarında fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun olan firmadan Arsin otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Arsin’de nereler gezilir?

Arsin, tarihi açıdan zayıf ama doğal güzellikler açısından zengin bir yerdir.

Tüm turistik tesislerin bulunduğu Yanbolu’dan gezmeye başlayabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Sahile inerseniz, denize de girebilirsiniz.

Çok eski zamanlarda madenci kasabası olan Santa Harabeleri de görülmeye değer bir yerdir. Yanbolu Deresi boyunca yapacağınız uzun bir yolculuk sonunda buraya varabilirsiniz.

Arsin’de ne yenir?

Karadeniz’in klasik lezzetlerinin yanı sıra; buraya özgü, kırmızı benekli alabalıktan mutlaka denemelisiniz. Bunun dışında; hamsi, kalkan ve sazan da yiyebilirsiniz.

Arsin’de nerede kalınır?

Arsin’de kalabileceğiniz tesislerin tamamı Yanbolu’dadır. Burada bütçe ve imkanınıza uygun olan bir otelde konaklayabilirsiniz.

Arsin, Trabzon’a gelip sakinlik arayan herkesin ilgisini çekecek türden bir yerdir. Obilet.com üzerinden otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

Seçiniz
Geçmiş Aramalar