Otobüs Bileti Fiyatları

Otobüs Bileti Fiyatlarını tek tuşla öğrenip, kolayca satın almak için yukarıdaki arama panelini kullanmanız yeterli!


Otobüs bileti fiyatları günümüzde artan benzin ve mazot zamlarına paralel olarak bir artış göstermiştir. Bunlara birde personel giderleri ve firmaların kâr beklentileri eklenince otobüs bileti fiyatları orta seviye pahalılık düzeyine çıkmıştır. Dikkat ederseniz otobüs bileti fiyatları çok pahalı demiyorum. Neticede bu sektörden ekmeğini kazanan binlerce insanın olduğunu ve ülkemizin en pahalı akaryakıt kullanan ülke olduğunu düşündüğümüzde otobüs bileti fiyatlar neden çok pahalı değil dediğime sizde katılıyorsunuzdur.

Şehirlerarası yolculuğu ailesiyle değil de tek başına yapmak isteyen birinin vazgeçilmez tercihi otobüs firmalarıdır. Bu tek kişilik yolculuklarda genellikle şahsi araçlar tercih edilmez. Nedeni çok basit örneğin, Ankara’dan Kayseri’ye gitmek isteyen bir insan için şahsi aracını kullanarak gitmesinin gidiş-dönüş faturası ortalama 150 TL’dir. Oysaki bu iki kent arasındaki yolculuğunu otobüs firmalarıyla yapsa bu iki şehir arasındaki otobüs bileti fiyatlarının 30 TL olduğunu düşündüğümüzde gidiş dönüş faturası 60 TL olacaktır. Verdiğim örnekten de anlaşılacağı üzere otobüs bileti fiyatları tek başına yolculuk yapmayı düşünen insanlar için çokta pahalı değildir.

Özellikle kış aylarında yolculuk yapacak insanların biraz daha şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Otobüs bileti fiyatları kış aylarında biraz daha düşerek müşterileri bile şaşırtacak seviyelere firmalarca çekilmektedir. Bunun en önemli nedenlerinden birisi de kış aylarında insanların çokta fazla seyahat etmemesidir.

Otobüs bileti fiyatlarının uygunluğundan ve indirimli olduğu dönemlerden bahsettikten sonra sizlere otobüs bileti fiyatlarını firma bazında listeleyen http://www.obilet.com/ un kalitesinden bahsetmek istiyorum.

Bir şehre yolculuk yapmak istediğimizde karşımıza birçok firma seçeneği çıkmaktadır. Bu süreç içerisinde firmaların internet sitelerine tek tek girip değerlendirme yapmanız zaman alıcı bir işlemdir. Bunun yerine oBilet’ten yararlanarak dilediğiniz tarihte, dilediğiniz şehre sefer yapan firmaları saat saat görüntülemekte ve bu firmalar arasındaki fiyat ve kalite hizmetini kıyaslama imkânına sahip olmaktasınız. Böylesine bir hizmeti, güvenilir satış ve kalite ile sunan oBilet’ten almak sizler için yolculuğunuzun daha uygun fiyat ve kalitede geçmesine yardımcı olmaktadır.

Otobüs bileti fiyatlarının birbirine çok yaklaştığı ve hizmette yarışın başladığı ulaşım sektöründe, http://www.obilet.com/ sizlere, firmalar arasındaki birtakım farkları görerek daha iyi hizmet almanıza yardımcı olacak hizmet sunmaktadır.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.