Online Bilet

Online biletinizi otobüs için şimdi bulup, kolayca satın almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Nakitle, otobüs firmalarının şubelerinden bilet alma devri bitiyor. Artık otobüs biletlerinizi evden, işyerinden, arabadan, cafeden, yürürken, koşarken alabilirsiniz. Online bilet bir tık uzağınızda. Obilet size internet üzerinden 3 dakikada istediğiniz varış yerine, istediğiniz otobüsle, belirlediğiniz saatte bilet alma olanağısağlıyor. İnternet biletinin en avantajlı tarafı sizi zaman kaybından koruması. Obilet sizlere bilgisayarınızdan üç adımda, ek bir ücret ödemeden üç aşamada bilet alma seçeneğini sunuyor. Online biletin bir kolaylığı da alınan biletin kolayca iptal edilebilmesi veya koltuk değişimi gibi işlemlerin yine bilgisayar üzerinden halledilebilmesi. Günün 24 saati hizmet veren Obilet müşteri hizmetleri servisinin de katkısıyla internet sitesinde meydana gelebilecek "çift bilet alma", "yanlışlıkla istenmeyen bir koltuk seçilme" sorunlarına da hemen çözüm buluyor ve müşterisini para kaybından ya da istemediği bir şekilde yolculuk yapma derdinden kurtarıyor.

Online bilet fiziksel kolaylıklarının yanında Obilet firmasının da otobüs firmalarıyla yaptığı anlaşmalar sayesinde ekonomik olarak da müşterisine yardımcı oluyor ve online bilet "ucuz otobüs bileti" haline geliyor. İnternetten Türkiye'nin her yerine: Tarihi şehir İstanbul'dan öğrenci şehri Eskişehir'e, Başkent Ankara'dan tatilin merkezi Bodruma, doğal güzellikleriyle turistleri büyüleyen Trabzon'dan kayak için Uludağ'a ve birçok yere, en konforlu otobüslerin bileti almak hem mümkün, hem daha kolay hem de daha avantajlı. Online bilet; Kamilkoç, Varan, Pamukkale, Anadolu, Ulusoy, Efe Tur,

Jet, Özdiyarbakır, Astor gibi firmaların otobüs biletlerini uygun fiyatlara alma imkanı sağlıyor. Online bilet ile yolcu seyahatinin, aracının bütün ayrıntılarını bir sayfada görebiliyor. Ayrıca tek tek firmaların seferlerini incelemesi de gerekmiyor. Tercih ettiği firmaları seçip sadece gitmek istediği günü belirtmesi yetiyor. Seferler fiyat, firma, saat seçeneklerinin açıkça görüldüğü bir sayfada müşteriyi başka bir zahmete sokmadan online bilet kavramının en avantajlı imkanı olarak sergileniyor ve alıcıya sunuluyor. Online bilet siz İstanbul'dayken Trabzon'dan Adana'ya bilet almanızı, Fethiye'de denize karşı otururken İzmir- Ankara seferini ayırtmanızı sağlıyor ve hem fiyat hem de alış kolaylıklarıyla otobüs bileti almayı kahvaltı yapmak kadar kolay ve zevkli bir hale getiriyor.

Benzer Makaleler: