Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

oBilet, Türkiye’nin en seçkin otobüs firmalarını tek bir platformda toplayan Türkiye’nin ‘online otobüs bileti’ gişesidir.

Sistem, bulunduğunuz noktadan gitmek istediğiniz noktaya hizmet veren firmaları bir araya getirip, kullanıcıya en uygun fiyat seçeneğini, zaman aralığını sunmak ve aynı zamanda firmaların tek bir portföy altında toplanıp karayolu yolcu taşımacılık hizmetinin kolaylaştırılmasını sağlamaktadır.

Sektördeki en büyük otobüs firmalarının tüm kampanya ve fırsatlarını müşterilerine sunmayı hedefleyen oBilet sistemi, ulaştırma sektörünü daha da canlandırarak işlem kapasitesini arttırmayı hedeflemektedir.

oBilet grubu olarak misyonumuz sektöründeki otobüs firmalarını internet dünyasında; tek bir çatı altında, kullanıcıların şehirlerarası ulaşımda kendisi için en uygun seçeneği belirlemesine yardımcı olacak ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayacak bir şekilde toplamaktır.

oBilet, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan ‘SSL Sertifikası’ teknolojisi sayesinde kullanıcıya güvenli alışveriş olanağı sağlamaktadır.

oBilet sistemi üzerinden alınan tüm biletler, Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği "güvenli internet alışverişi" çözümleri ile sahtekârlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

oBilet.com, bir oBilet Bilişim Sistemleri A. Ş. markasıdır.

Yetki belgemizi görmek için tıklayınız.

 

Seçiniz
Geçmiş Aramalar