Metro Turizm Otobüs Bileti

Metro Turizm Otobüs Bileti Metro Turizm otobüs bileti almak ve firmanın tüm seferlerini görmek için; yukarıdan nereden, nereye ve hangi tarihte gitmek istediğinizi seçerek Ara butonuna tıklayın!

Tüm biletlerine en uygun fiyatlarla www.obilet.com veya iOS ve Android mobil uygulamaları üzerinden ulaşıp güvenle alabileceğiniz, Türkiye’nin onlarca ilini ve ilçesini birbirine bağlayan Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş., 1992 yılında Galip Öztürk tarafından kurulmuş bir şehirlerarası otobüs firmasıdır. Kurulduğu gün elinde sadece üç adet otobüs bulunan firma, çok kısa bir süre içinde gelişme göstermiş ve araç filosuna her geçen gün yeni araçlar ekleyerek ilerlemiştir. Kurulduğu andan itibaren kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen Metro Turizm, bugünün en büyük otobüs firmaları listesinde yer almayı çok kısa bir sürede başarmıştır. Öyle ki, Metro Turizm henüz 10’uncu yılını bile doldurmamışken bile Türkiye’nin en fazla noktasına sefer yapan otobüs firması olarak kendini gösterebilmiştir. İlerleyen dönemlerde, kurum içi organizasyon yapısını geliştirmeyi de ihmal etmemiş ve kalitesini en ücra noktalarda bile aynı standartta tutmaya özen göstermiştir. Sektördeki 20 yıllık

Metro Turizm Firmasının En Çok Kullanılan Rotaları

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.