Kütahya Astur Otobüs Bileti

Uzun yolculuklar ya da gece yolculukları çoğu kişinin tercih etmek istemediği, can sıkıcı bulduğu, hatta tabir yerindeyse kabus gibi geçen yolculuklar olabiliyor. Bitmek bilmeyen kilometreler, geçmeyen saatler ile yolculuğun bitmesi için edilen dualar büyük bir uyum içinde olarak yolculukları çekilmez bir hale getirebiliyorlar. Kütahya’dan Ankara , Balıkesir , Bilecik , Bursa , Eskişehir , İstanbul , İzmit , Sakarya , Yalova’ya kadar birçok şehirlerarası yolculuklarda hizmet veren Kütahya Astur sizlere sıkıcı gelen bu yolculukları keyifli bir hale getirmek için son teknoloji ile donatılmış araçları ile bu hizmeti sağlıyor. Koltukların arkasındaki ekranlarda uygun saatlerde yapılan genel televizyon kanallarından genel radyo yayınına, film seçeneklerinden müzik seçeneklerine kadar yolculara keyif verebilecek olan birçok seçenek sunuyor. Ekran sistemi içerisinde yolcuların eğlenmesi için kayıtlı birkaç oyun da bulunabiliyor. Otobüs içerisindeki modemden sağlanan kablosuz internet ağı ile de yolcuların telefonlarından ya da bilgisayarlarından internete girebilmelerin sağlanıyor. Hatta yüksek teknolojiyi barındıran bazı uzun yol otobüslerinde 220 volt elektrik ile çalışan cihazlarınız i

Popüler Rotalar

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.