Isparta Petrol Otobüs Bileti

Eskiden dar ve gürültülü yolculuklara ev sahipliği eden otobüsler yüzünden, bir yerden bir yere gitmek ciddi derecede ıstıraptı. Bu nedenle hiç kimse mecbur kalmadığı müddetçe yolculuk yapmazdı. Fakat günümüzde yolculuklar bir zevk noktası olmaya başlamıştır. Hele ki lüks otobüslerle düzenlenen turlar birbirinden eğlenceli vakitlere tanıklık etmektedir. Isparta Petrol turizm firması, seyahatlerin ve turların hepsinde sundukları lüks otobüslerle diğer firmalara oranla daha çok tercih edilmektedir. Otobüslerdeki kişiye has TV sistemi, bu TV’lerde televizyon kanalları, filmler, video klipler, müzikler dinlenebilmesi, koltuklar arası genişlik, koltukların ferahlığı yolculara inanılmaz bir keyif yaşatabilmektedir. Geceleri karanlığı delen otobüslerin içinde film keyfine kapılan bir müşterinin aldığı haz, bahsi geçen firma çalışanlarını oldukça mutlu etmektedir. Can güvenliğinin de en üstte tutulduğu firmada ayrıca kaliteli ikramlar da sunulmaktadır. Güzel ülkemiz Türkiye’nin her yerine yolcu taşımacılığı yapabilmenin yanı sıra Isparta iline has turlara da imza atmaktadır. Isparta ilini gezip yakından tanımak, tarihine şahitlik etmek isteyenler www.obilet.com sitesinden Isparta Petrol fi

Popüler Rotalar

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.