Balıkesir Uludağ Otobüs Bileti

1973 yılında Fehmi Şengörenoğlu tarafından kurulan Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs İşletmesi, kurulduğu tarihten yalnızca bir yıl sonra, dönemin lüks otobüslerinden biri olan Mercedes O302 model sıfır bir otobüsü sermayesine dâhil etmiştir. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve daha çok servis olanağı sunmak isteyen Balıkesir Uludağ Turizm, Özmal otobüs sayısını arttırma kararı almıştır… Aradan geçen uzun yılların ardından, 2006 yılında Mercedes-Benz'in ürettiği Travego marka otobüslerle filosunu güçlendiren Balıkesir Uludağ Turizm, Balıkesir ve Bandırma'dan Ayvalık, Edremit, Akçay ve Altınoluk seferlerini başlatmıştır. Buralara seferlerin başlamasının en büyük nedenlerinden birisi de bölgelerin Türkiye'nin en gözde turistik beldeleri arasında yer almasıdır. İlerleyen zamanlarda da güzergâhlarını genişletmeyi sürdüren şirket, İzmir ile-İstanbul, Balıkesir ile İstanbul ve Bursa ile İstanbul arasında seferler düzenlemeye başlamıştır. 2007 yılında ise Neoplan marka otobüslere yatırım yapmaya girişen şirket, teknolojiyi yakından takip eden bu yenilikçi tutumu sayesinde, bulunduğu bölge içinde güçlü, güvenilir ve itibarlı bir kuruluş olmayı başarmıştır. Kurumsal kimliğinden ve hizm

Popüler Rotalar

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.