Balıkesir Uludağ Otobüs Bileti

Bilet ile aradığınız ucuz otobüs biletini rahat ve güvenilir bir biçimde, 120'den fazla otobüs firmasını kıyaslayarak bulabilirsiniz. Balıkesir Uludağ Turizm'in aradığınız güzergahındaki en ucuz otobüs biletini, yukarıdaki paneli kullanarak kolaylıkla bulabilirsiniz.
Balıkesir Uludağ Turizm'e servis saatlerini ve güzergahlarını öğrenmek için bu numaradan ulaşabilirsiniz: 444 22 22
1973 yılında Fehmi Şengörenoğlu tarafından kurulan Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs İşletmesi, kurulduğu tarihten yalnızca bir yıl sonra, dönemin lüks otobüslerinden biri olan Mercedes O302 model sıfır bir otobüsü sermayesine dâhil etmiştir. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve daha çok servis olanağı sunmak isteyen Balıkesir Uludağ Turizm, Özmal otobüs sayısını arttırma kararı almıştır… Aradan geçen uzun yılların ardından, 2006 yılında Mercedes-Benz'in ürettiği Travego marka otobüslerle filosunu güçlendiren Balıkesir Uludağ Turizm, Balıkesir ve Bandırma'dan Ayvalık, Edremit, Akçay ve Altınoluk seferlerini başlatmıştır. Buralara seferlerin başlamasının en büyük nedenlerinden birisi de bölgelerin Türkiye'nin en gözde turistik beldeleri arasında yer almasıdır. İlerleyen zamanlarda da güzergâ

Balıkesir Uludağ Firmasının En Çok Kullanılan Rotaları

Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.