Tekirdağ Otobüs Bileti

Tekirdağ Otobüs Bileti
Tekirdağ Otobüs Bileti

Tekirdağ otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Tekirdağ için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Tekirdağ otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Tekirdağ İçin En Popüler Rotalar

TEKİRDAĞ Hakkında
Tekirdağ Otobüs Bileti Tekirdağ otobüs biletinizi almak veya o güzergahtaki tüm otobüs seferlerini ve fiyatlarını görmek için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Çorlu otobüs bileti alarak bu şehre ve ilçesine ulaşmanız mümkün. Kayseri’den Çorlu otobüs bileti almanız veya Çorlu’dan Adana iline otobüs bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz. En uygun otobüs biletleri fiyatları dahi 20 lira civarındayken Çorlu otobüs bileti almanız da uygun fiyatlara gelmektedir. Direkt olarak gidildiği için aktarma sıkıntısı yaşanmayan Çorlu’ya gidebilmek için yolcuların en fazla 55TL, bazı otobüslerdeyse en fazla 63TL gibi bir rakam ödemeleri söz konusu olmaktadır. Dolayısıyla, yolcular Çorlu’ya giderken ceplerinden mutlaka 100TL kadar bir miktarı m


Nerede Kalınır?
Golden Yat Otel
0282-261 9166
www.goldenyat.com
İstanbul Yıldız Hotel
0282-613 0735
www.oteliyt.com
Nerede Yenir?
Meşhur Köfteci Ali Usta
0282-261 1621
Liman Lokantası
0282-261 4984
İlhan Restaurant
0282-261 1507
Yapmadan Dönme
Tekirdağ, Rakoczy Müzesi ve Namık Kemal Evi'ni görmeden
Şarköy şarabı, Tekirdağ rakısı almadan
Şarköy ve Kumbağ'da denize girmeden
Karacakılavuz el dokumalarından almadan
Tekirdağ köftesi yemeden
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.