Tarsus Otobüs Bileti

Tarsus Otobüs Bileti
Tarsus Otobüs Bileti

Tarsus otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Tarsus için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Tarsus otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Tarsus İçin En Popüler Rotalar

Tarsus Hakkında
Tarsus Otobüs BiletiTarsus seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Tarsus’ta yapılan kazılar buradaki ilk yerleşimlerin Neolitik dönemde başladığını göstermiştir. Bu süre zarfında birçok kez farklı devletlerin egemenliği altına girmiştir. Dolayısıyla da çok zengin bir tarihe ve kültüre sahihtir. Tarsus’ta tarihi eserlerin yanı sıra birçok kutsal yapı’da var. Bunun nedeni yüzyıllar boyunca farklı dinlere ev sahipliği yapmış olması. Tarsus Mersin’in doğusunda yer alıyor. Üstelik deprem bölgesinde yer alıyor. Bu yüzden yapılan bütün binaların deprem yönetmeliğine uygun yapılması gerekiyor. Tarsus’ta tarım önemli bir gelir kaynağıdır. Tarım alanları do


Nerede Kalınır?
Adana Hilton
0322-355 5000
www.adana.hilton.com
Akdeniz Oteli
0322-363 1510
Selibra Otel
0322-363 4283
Nerede Yenir?
Sun Patisserie
0322-458 2134
Cafe Keyif
0322-457 7820
Öz Asmaaltı
0322-351 4028
Yapmadan Dönme
Kent Merkezindeki Bölge Arkeoloji ve Etnoğrafya müzesi, Atatürk evi gezilmelidir.
Adana kebabı mutlaka yenmeli, şalgam suyu ve aşlama (meyan kökünden yapılmaktadır.) içilmelidir.
Eski çarşılar gezilmeli, Karatepe kilimleri alınmalıdır.
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.