Orhangazi Otobüs Bileti - oBilet.com

Orhangazi Otobüs Bileti - oBilet.com
Orhangazi Otobüs Bileti

Orhangazi otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Orhangazi için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Orhangazi otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Orhangazi İçin En Popüler Rotalar

Orhangazi Hakkında
Orhangazi Otobüs BiletiOrhangazi seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Orhangazi, Marmara Denizi’ nin güneyinde bulunan Bursa’ nın oldukça gelişmiş bir ilçesidir. Gemlik zeytinleri ünlü olsa da asıl kaliteli zeytinler Orhangazi ilçesinde üretilmektedir. Bölgeden oldukça uygun fiyatlara zeytin alınabilmektedir. Hem Marmara Denizi’ ne hem de İznik Gölü’ ne kıyısının olması sebebiyle turistik açıdan potansiyeli yüksektir. Daha çok yerli turist çekiyor olsa da Bursa’ nın ikici en kalabalık ilçesi olarak hızla gelişmektedir. Orhangazi’ de aynı zamanda Katırlı Dağı Gürle Tepesi mevkiinde yamaç paraşütü uçuş noktaları ve dağ sporları merkezleri popülerd


Nerede Kalınır?
Hotel Gönlüferah
0224-233 9210
www.gonluferah.com
Hotel Artıç
0224-224 5505
www.artichotel.com
Hotel Güneş
0224-222 1404
Nerede Yenir?
Kebapçı İskender
0224-221 4615
Arap Şükrü Abant
0224-221 1453
Mahfel Mado
0224-326 8888
Yapmadan Dönme
Cumalıkızık'ı görmeden
Kaplıcalara uğramadan
Uludağ'da kayak yapmadan
İskender kebabı, Kemalpaşa tatlısı ve kestane şekeri yemeden
Külliyeleri ziyaret etmeden
Bursa ipeği satın almadan
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.