Nazilli Otobüs Bileti - oBilet.com

Nazilli Otobüs Bileti - oBilet.com
Nazilli Otobüs Bileti

Nazilli otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Nazilli için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Nazilli otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Nazilli İçin En Popüler Rotalar

Nazilli Hakkında
Nazilli Otobüs BiletiNazilli seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Nazilli turunçgilleri ile meşhur şirin bir Aydın ilçesidir. Lidyalılar tarafından Antik Mas Tavra kenti ilçenin en eski yerleşim yeridir. İyonya kentleri arasındaki ticaret yolu (Hierapolis-Tripolis-Mas Tavra-Nysa-Tralleis-Magnesia-Efes) üzerinde bulunması kentin tarih boyunca gelişmesini sağlamıştır. Nazilliye yolunuz düşerse hemen hemen sokağında görebileceğiniz mis kokulu portakal, greyfurt, limon ve mandalina ağaçlarından taze taze meyveler toplamanızı tavsiye ederiz. Nüfusu oldukça kalabalık olmasına rağmen halkı oldukça misafirperverdir. Özel günlerinde ve yaz aylarında ikra


Nerede Kalınır?
Anemon Aydın
0256-226 0033
www.anemonhotels.com/otel.aspx?otel=anemonaydin
Otel Orhan
0256-212 1713
www.aydinotelorhan.com
Nerede Yenir?
Kısmet Pide Salonu
0256-315 4466
Mikado Pide
0256-414 1143
Yeni 24 Restaurant
0256-226 2655
Yapmadan Dönme
Aphrodisias antik kenti ile Didim Apollon tapınağını ziyaret etmeden
Başta çipura, kefal, mercan ve barbunya olmak üzere enfes balık türlerini denemeden
Ege yöresine özgün zeytinyağlı yemeklerinden, nefis incirlerinden, şaheser üzümlerinden ve narenciye ürünlerinden tatmadan
Halı, kilim, deri giysiler, mücevherat vb. hatıra eşyaları satan zarif butiklere uğramadan
Turunç reçeli almadan
Deve güreşi izlemeden
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.