Nazilli Otobüs Bileti

Nazilli Otobüs Bileti
Nazilli Otobüs Bileti

Nazilli otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Nazilli için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Nazilli otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Nazilli İçin En Popüler Rotalar

Nazilli Hakkında
Nazilli Otobüs BiletiNazilli seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Nazilli turunçgilleri ile meşhur şirin bir Aydın ilçesidir. Lidyalılar tarafından Antik Mas Tavra kenti ilçenin en eski yerleşim yeridir. İyonya kentleri arasındaki ticaret yolu (Hierapolis-Tripolis-Mas Tavra-Nysa-Tralleis-Magnesia-Efes) üzerinde bulunması kentin tarih boyunca gelişmesini sağlamıştır. Nazilliye yolunuz düşerse hemen hemen sokağında görebileceğiniz mis kokulu portakal, greyfurt, limon ve mandalina ağaçlarından taze taze meyveler toplamanızı tavsiye ederiz. Nüfusu oldukça kalabalık olmasına rağmen halkı oldukça misafirperverdir. Özel günlerinde ve yaz aylarında ikra


Nerede Kalınır?
Anemon Aydın
0256-226 0033
www.anemonhotels.com/otel.aspx?otel=anemonaydin
Otel Orhan
0256-212 1713
www.aydinotelorhan.com
Nerede Yenir?
Kısmet Pide Salonu
0256-315 4466
Mikado Pide
0256-414 1143
Yeni 24 Restaurant
0256-226 2655
Yapmadan Dönme
Aphrodisias antik kenti ile Didim Apollon tapınağını ziyaret etmeden
Başta çipura, kefal, mercan ve barbunya olmak üzere enfes balık türlerini denemeden
Ege yöresine özgün zeytinyağlı yemeklerinden, nefis incirlerinden, şaheser üzümlerinden ve narenciye ürünlerinden tatmadan
Halı, kilim, deri giysiler, mücevherat vb. hatıra eşyaları satan zarif butiklere uğramadan
Turunç reçeli almadan
Deve güreşi izlemeden
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.