Merzifon Otobüs Bileti - oBilet.com

Merzifon Otobüs Bileti - oBilet.com
Merzifon Otobüs Bileti

Merzifon otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Merzifon için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Merzifon otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Merzifon İçin En Popüler Rotalar

Merzifon Hakkında
Merzifon Otobüs BiletiMerzifon seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Amasya’ nın ilçesi olan birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan Merzifon bereketli toprakları, gölleri, yeşil alanları ile yaklaşık 7 bin sene öncesinden bu güne insanlara kucak açmıştır. Karanlık çağın ardından bölgede yer alan Hitit şehirlerine yerleşen Frigler kalıntıları onarmışlar ve kendilerine yeni şehirler kurmuşlardır. Merzifon’ da Frig döneminden kalma Oymaağaç, Büyük ve Küçük Küllük ve Onhoroz höyükleri bulunmaktadır. Pontus Devleti’ nin başkenti olan Amasya 200 yıl başkentlik yapmıştır. Bu sebeple Merzifon önemli ticaret yolları üzerinde yer almıştır. Roma dönemi i


Nerede Kalınır?
Hotel Amisos
0362-435 9400
www.hotelamisos.com
Samsun Park Hotel
0362-435 0095
www.samsunparkotel.com
Hotel Necmi
0362-432 7164
www.otelnecmi.com.tr
Nerede Yenir?
Samsun Balık Restaurant
0362-435 7550
Sıla Restaurant
0362-432 9515
Beyaz Ev Restoran
0362-234 9066
Yapmadan Dönme
Samsun Arkeoloji ve Etnoğrafya Müzesi'ni görmeden
Bronz heykeli görmeden
Amisos Hazinelerini görmeden
Kurupelit mevkiindeki lokantalarda Samsun pidesi ile turşu kavurması yemeden
Ladik Hamamayağı Kaplıcaları'na gitmeden
Kaymaklı Bafra lokumunu tatmadan
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.