Marmaris Otobüs Bileti - oBilet.com

Marmaris Otobüs Bileti - oBilet.com
Marmaris Otobüs Bileti

Marmaris otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Marmaris için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Marmaris otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Marmaris İçin En Popüler Rotalar

Marmaris Hakkında
Marmaris Otobüs BiletiMarmaris seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Marmaris turistik özelliği ile yıllardır tercih edilen Türkiyenin cennet bölgesi ilçelerinden bir tanesidir. Marmaris Muğlaya bağlı bir ilçedir. Deniz seviyesinden yüksekliği 10 metredir. Toplam nüfusu 83,000 kişidir. Nüfusun 49,000 kadarı kırsal bölgelerde ikamet ederken, 34,000 kadarıda şehir merkezi bölgesinde ikamet etmektedir. Marmaris denizi, kumu ve güneşinin yanı sıra ayrıca, antik kentleri ile de ünlüdür. Göz alıcı bir çok antik kenti bulunmaktadır. Fiskus, Loryma, Kedrai, Hydas, Erine, Castabus gibi antik yapıları ile dikkat çekmektedir. Bir çok etkinliği gerçekleştire


Nerede Kalınır?
Karia Bel'
0252-456 2056
www.kariabel.com
Villa Florya
0252-476 7553
www.villaflorya.com
Aşkın Pansiyon
0252-496 5047
www.askinmotel.com
Nerede Yenir?
Green Nature Resort & Spa
0252-417 6120
Kervansaray Restaurant
0252-417 1600
Ayhan Restaurant Cafe & Bar
0252-417 8414
Yapmadan Dönme
Marmaris Kale ve Müzesini ziyaret etmeden
Marmaris balı satın almadan
Çarşısını dolaşmadan
Günlük tekne turu ile eşsiz koyları ziyaret etmeden
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.