Marmaris Otobüs Bileti

Marmaris Otobüs Bileti
Marmaris Otobüs Bileti

Marmaris otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Marmaris için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Marmaris otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Marmaris İçin En Popüler Rotalar

Marmaris Hakkında
Marmaris Otobüs BiletiMarmaris seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Marmaris turistik özelliği ile yıllardır tercih edilen Türkiyenin cennet bölgesi ilçelerinden bir tanesidir. Marmaris Muğlaya bağlı bir ilçedir. Deniz seviyesinden yüksekliği 10 metredir. Toplam nüfusu 83,000 kişidir. Nüfusun 49,000 kadarı kırsal bölgelerde ikamet ederken, 34,000 kadarıda şehir merkezi bölgesinde ikamet etmektedir. Marmaris denizi, kumu ve güneşinin yanı sıra ayrıca, antik kentleri ile de ünlüdür. Göz alıcı bir çok antik kenti bulunmaktadır. Fiskus, Loryma, Kedrai, Hydas, Erine, Castabus gibi antik yapıları ile dikkat çekmektedir. Bir çok etkinliği gerçekleştire


Nerede Kalınır?
Karia Bel'
0252-456 2056
www.kariabel.com
Villa Florya
0252-476 7553
www.villaflorya.com
Aşkın Pansiyon
0252-496 5047
www.askinmotel.com
Nerede Yenir?
Green Nature Resort & Spa
0252-417 6120
Kervansaray Restaurant
0252-417 1600
Ayhan Restaurant Cafe & Bar
0252-417 8414
Yapmadan Dönme
Marmaris Kale ve Müzesini ziyaret etmeden
Marmaris balı satın almadan
Çarşısını dolaşmadan
Günlük tekne turu ile eşsiz koyları ziyaret etmeden
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.

"Hızlı dönüşünüz ve net cevabınız/yardımınız için teşekkür ederim. Sonraki seyahatlerimde de sizi tercih edeceğim, teşekkürler."

Deniz B. - TEB Bankası Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi

"Göstermiş olduğunuz ilgiye ve hemen bilgilendirmenize çok teşekkür ederim. Alışkın olmadığımız için bu tür müşteri ilişkilerine açıkçası şaşırdım. Çok memnun kaldım. Bilet almak için bundan sonra sitenizi kullanamaya devam edeceğimi de belirtmek isterim."

Filiz A.

"Bugün Fethiye'ye gitmem gerekti ve yerler doluydu.. oBilet.com'a girdim ve son kalan koltuğu anında satın alabildim. Gerçek hizmet yaşam kolaylaştırmaktır ya, başarmışsınız."

Evren T.

"İlginize, anlayışınıza gerçekten hayran kaldım. Çok teşekkür ederim. Bundan sonra her zaman tercihim olacağınız gibi, çevremdeki herkese tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Harikasınız tekrar teşekkürler."

İnci İ.

"Mükemmel, aradığım bilet, fiyatlar ve saat bilgisine anında ulaşabiliyoruz. Bilet satın almak 1 dakika dahi zaman almıyor."

Ömer D.

"Biletimi internette obilet'ten aldım. Telefondaki uygulamadan da kontrol ediyorum benim yanım dolmuş mu diye :) ama tabi ki obilet'in telefon uygulamaları ile de bilet alınabiliyor."

Recep S.

"Kullanışlı. Kendinizi yazıhaneye kadar yormadan gecenin istediğiniz saatinde biletinizi alın. Üstelik şirketler arasındaki kıyaslamayı da rahatlıkla yapın. Daha ne olsun, şahane."

Yasin Ö.