Gazipaşa Otobüs Bileti - oBilet.com

Gazipaşa Otobüs Bileti - oBilet.com
Gazipaşa Otobüs Bileti

Gazipaşa otobüs biletinizi www.obilet.com ile en uygun fiyata alabilirsiniz. Gazipaşa için hizmet veren tüm önemli otobüs firmalarından temin edilen seferleri kıyaslayabileceğiniz ücretsiz bir arama hizmeti sunuyoruz. Bu Gazipaşa otobüs bileti aramasını yukarıdaki paneli kullanarak kolayca yapabilirsiniz.

Gazipaşa İçin En Popüler Rotalar

Gazipaşa Hakkında
Gazipaşa Otobüs BiletiGazipaşa seferleri olan tüm otobüs firmalarını karşılaştırmak ve güvenle online bilet almak için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Gazipaşa, Antalya’nın bir ilçesi olmaktadır. Burada çok fazla insanlar yaşıyor ve hareketli bir bölgedir. Gazipaşa’nın yıllarını taşıyan bir hikayesini burada bulabiliyorsunuz ve böylece bölgenin neden Gazipaşa adını aldığınıda öğrenebiliyorsunuz. Doğal güzellikleri inanılmaz olup burada her yıl Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu düzenlenmektedir. Gazipaşa ilçesi Akdeniz sahilleri boyunca yerleşimlerin bulunduğu bir bölgedir. Burada yöreye göre farklı gelenekler ve göreneklerde bulunmaktadır. Gazipaşa ilçesi deniz sahiline yakın ilçelerden bir tanesi olarak, bazı insanlar denize yak


Nerede Kalınır?
Hillside Su
0242-249 0700
www.hillsidesu.com
Hotel Blue Sea Garden
0242-247 0056
www.maviani.com
White Garden Pansiyon
0242-248 9115
www.xhost.co.uk/whitegarden
Nerede Yenir?
Parlak Restaurant
0242-241 6553
Bade Konağı
0242-248 0185
Can Can Pide Yemek Salonu
0242-243 2548
Yapmadan Dönme
Antalya'nın her köşesine dağılmış antik kentlerini gezmeden
Kaleiçi ve Eski Antalya Evlerini görmeden
Antalya Müzesini görmeden
Yöre reçellerini tatmadan
Saklıkent'e gitmeden
Döşemaltı halısı almadan
Kullanıcı Yorumları

"Ulaşım sektöründeki alışılmış tutum ve davranışların dışına çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmanız bizleri sizlere bağlamıştır. Bu nedenle hizmetlerinizden dolayı canı gönülden sizlere teşekkür ederim. Çünkü Türk insanı daha iyisine layık sizlerin de daha iyiye gideceğinize yürekten inanıyorum. Yolunuz her daim açık olsun."

Osman T. - İzmir PTT Başmüdür Y.


Uygulamayı ana ekrana eklemek için, butonuna ve ardından Ana Ekrana Ekle butonuna tıklayın.